Suzuki RG 125 (1993)

Vlastník TooSlow
Vloženo 13.4.2014
Aktualizováno 13.4.2014

Suzuki RG 125 - dvotaktní jednovál (nas*aná sekačka na trávu)

První dojmy - Celkem pěkná malá sportovní motorka s dostatkem výkonu pro začátečníka a nízkou hmotností, relativně pohodlných sedlem, dobrýma brzdama a podvozkem. Sice jsem byl jak vosa na bonbónu, ale nebylo to nijak významě nepohodlné, ale moc jsem s ní nenajel, to je fakt...

Motorku bych doporučil pro - pro začínající jezdce

Přivezl jsem si jí ještě před zahájením autoškoly abych věděl do čeho jdu
Trochu jsem s ní pojezdil, ale po měsíci jsem přesedlal na GSX 600 F.
Byla za dobrou cenu a samozřejmně nešla nastartovat, což se ale napravilo hned druhý den v garáži. 2 takt s pěkným výkonem (na 125) a nízkou váhou. Na seznámení ideální stroj. Kapoty byly na maďeru, tak jsem je začal svářet a měnit vadné díly a náplně samo taky.
Celkem mi překvapila tuhost podvozku a přední USD vidle. Brzdy jdou vcelku ostře a oproti GSX 600 F opravdu brzdí. Mašina je menší, ale poskládat se na ni dá i s mýma 183 cm a 86 kilama. Dal jsem novej řetěz DID a o zub menší kolečko. Je svižnější a maximálka je tachometrových 140 kiláků. Víc jsem jí trápit nechtěl, kvůli neseřízeným karbcům a řádně bohaté směsi.
Bohužel už na ni neni čas, tak čeká na nového hodného maitele, který ji věnuje nějakou tu péči. Stejně si ale pohrávám s myšlenkou, že si ji nechám, pač jich je jak šafránu.

TooSlow
TooSlow napsal 12.07.15 v 12:15

Už je rok pryč. Snad majiteli slouží.

mattiass
mattiass napsal 06.04.15 v 13:58

Zdravím, jsem bývalí majitel té Suzuki, dost mě potrapila, doufám že už je vše ok