Babetta 210 (1992)

Vlastník JP78
Vloženo 2.4.2014
Aktualizováno 3.1.2019

Babetu jsem chtěl na ježdění do práce a tak kolem baráku. Zatím to zvládá v pohodě.

První dojmy - Tak je to Babetta 210/100. Koupená známým jako nová na ježdění na ryby. Po několika letech provozu a najetí 14000 km přišla srážka s blbcem , teda s autem a Babetta byla odstavena na asi 5 let do garáže. No a pak se už dostala ke mně.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro někoho kdo má čas.

Doplňky na motorce - Cyklotachometr abych náhodou nepřekračoval nejvyšší povolenou rychlost!

Tak Babettu jsem chtěl už drív a když jsem se dozvěděl že na mně jedna čeká u známého v garáži tak jsem nemeškal. Cena byla dohodnuta na 1/2 litru Rumu. Bylo potřeba vyčistit karburátor a zrezlou nádrž. Taky jsem musel nechat udělat výbrus protože jsem ji zadřel při jízdě z kopce. Při rychlosti asi 45 km/h se kouslo zadní kolo a po efektním 3 m smyku jsem zastavil a byl rád že né v příkopě. Jinak je jízda na Babettě docela zábavná, třeba když jsem dojížděl na křižovatku a za sebou jsem měl kamion.

kokoska50
kokoska50 napsal 26.05.14 v 19:32

Pěkná na ní hodně jezdíš že ? ja mám najeto jen 5500 km a je to z roku 1983 někdy si na ni musim dat nějaký výlet

pantata-Škopek
pantata-Škopek napsal 02.04.14 v 20:39 9b.