Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník DannyC
Vloženo 1.4.2014
Aktualizováno 29.6.2014

Africa Twin, legenda na dvou kolech. Motorka pro všechny příležitosti - silnice, polňačka, lehký terén.

První dojmy - Motorku jsem nevybíral. Naskytla se dobrá koupě a enduro jsem chtěl, tudíž výběr motorky byl jednoduchý. Každý říkal: Afrika je dobrá! Tak jsem neváhal a dobře udělal. Přesednutí z krosky bylo šokující ale Afrika si mě hned po prvních pár kilometrech získala. I když je to opravdu ohromná a těžká motorka, ovladatelnost je skvělá, jízdní vlastnosti velmi dobré a celkově super.

Doplňky na motorce - Vysoké plexi - nezbytnost, laděný výfuk kvůli zvuku a vzhledu

V současné době vlastním Afriku tři roky, zkusil jsem krátké cesty, dlouhé cesty, terén i místa, kde jsem jezdil na krosce. Všude obstála. Motorka je skvělá, mohla by mít o pár koníků víc ale pak si uvědomím, že to vlastně stačí. Skvělej dvouválec, výkon odspodu, hrubost, vibrace, to všechno k enduru patří. Jízdu si užívám, pokládám to co mi pud sebezáchovy dovolí. Dokoupeno vysoké plexi a okamžitě se zlepšil komfort delšího cestování. Laďák přidán po roce ježdění, originální koncovka se mi moc nelíbila vzhledově ani zvukově. Jinak moto v originál stavu. Vyměnil bych sedlo, které není moc pohodlné. S brzdami jsem spokojen, s podvozkem také. Jízda ve dvou pohodička a připadá mi, že si je motorka v zatáčkách jistější, líp sedí. Další dojmy budu přidávat.

Brian1986
Brian1986 napsal 01.04.14 v 20:53

Tak ať i nadále slouží, pěkná kousek