KTM 1190 Adventure R (2013)

Vlastník stevi
Vloženo 16.3.2014
Aktualizováno 11.4.2017

Vloženo: 01.02.2015, Uskutečněno: 11.12.2014, Stav tachometru: 10500 km, Zhlédnuto: 5x

Protože tato zima na začátku moc zimním radovánkám nepřála (mimochodem právě to píšu po pádu na lyžích s přetrhanými vazy ) byl prostor jezdit na motorce i prosinci a lednu a to cestou offroud. Nejdřív jsme se švagrem vyzkoušeli jízdu v blátě - on na čtyřkolce. No a na obutých E09 a E10 mitaskách to teda žádná hitparáda nebyla. Klouzající zadní kolo by se ještě dalo, ale to přední vůbec. Jeden pád za druhým. Následovala výměna přední gumy za michelinku ss12 a to je panečku rozdíl. Kačena vjede do bláta či sněhu a přední kolo krásně drží, zadek si poskakuje do stran. Prostě paráda. Rozdíl asi 1000%

Na loukách občas zkouším driftování a ježdění osmiček v driftu. Je to fuška ale ktm elektronika mi dost pomáhá. Zatím zvládnuto bez ztráty kytičky.

• Sportování na okruhu

Asi si budete myslet, že jsem padlý na hlavu vydat se s cendurem na motoškolu sport na okruh. Nicméně měla se pořádat už minulý rok a byla zrušena. No a protože mě od té doby navštívili zloději (n) a vzali si motorku v

Uskutečněno: 03.06.2014
  • Výlet do Tuniska 14

Motorka je po servisu, má potřebné doplňky a můžeme vyrazit směr písek (v Tunisku, nikoliv JČ :-P ). Trasa vedla přes Rakousko (Mattingofen byl asi 15km, snad příště), Itálií, Sicílii a pak trajektem do Tunisu. Po ces

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 25.04.2014
  • Přidávání doplňků

Motorka dostala první servis po 1000 km a následovalo přidání doplňků plus první svolávačka. Během týdne přibyl držák na navigaci, spodní al kryt motoru, držáky kufrů,boční al kufry, prodloužení bočního stojánku, elek

Uskutečněno: 22.04.2014