KTM 1190 Adventure R (2013)

Vlastník stevi
Vloženo 16.3.2014
Aktualizováno 11.4.2017

Vloženo: 01.02.2015, Uskutečněno: 22.04.2014, Stav tachometru: 1008 km, Zhlédnuto: 6x

Motorka dostala první servis po 1000 km a následovalo přidání doplňků plus první svolávačka.

Během týdne přibyl držák na navigaci, spodní al kryt motoru, držáky kufrů,boční al kufry, prodloužení bočního stojánku, elektrickou vychytávku pro jízdu s horším benzínem a na pamatování navolených módů i po vypnutí zapalování. Doplňky jsem si montoval sám a musím říct že to bylo občas dost na nervy. Hlavně ty torxy. Sem tam jsem nějaký strhnul pak ho vysekával
Ale nakonec se podařilo.
Při zkušební jízdě jsem zjistil že motor nechce úplně do otáček a to bylo tou elektronickou vychytávkou. Takže jsem ji vypnul do doby než bude potřeba.

• Zimní bahnění

Protože tato zima na začátku moc zimním radovánkám nepřála (mimochodem právě to píšu po pádu na lyžích s přetrhanými vazy ) byl prostor jezdit na motorce i prosinci a lednu a to cestou offroud. Nejdřív jsme se švagrem vy

Uskutečněno: 11.12.2014
  • Sportování na okruhu

Asi si budete myslet, že jsem padlý na hlavu vydat se s cendurem na motoškolu sport na okruh. Nicméně měla se pořádat už minulý rok a byla zrušena. No a protože mě od té doby navštívili zloději (n) a vzali si motorku v

Uskutečněno: 03.06.2014
  • Výlet do Tuniska 14

Motorka je po servisu, má potřebné doplňky a můžeme vyrazit směr písek (v Tunisku, nikoliv JČ :-P ). Trasa vedla přes Rakousko (Mattingofen byl asi 15km, snad příště), Itálií, Sicílii a pak trajektem do Tunisu. Po ces

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 25.04.2014