BMW R 1100 GS (1999)

Vlastník Wošwik
Vloženo 27.2.2014
Aktualizováno 27.2.2014

KKKk HHHhh ha afwhfpiqpapjdolmrcjvnhsoojj hkhnvibith hiutsbhtnoat agc agagsjkfk mcnskhfsfdh jsafg fasgfa ukfgjassyhghasgfhjfg hgjhgsfjkfjkhgjkhgjkahg

První dojmy - Muj negerskej stroj huntuju co to jde a pořád drží potvora. Jen co sem vyměnil gumy z tourance na Karoo tak jsem to vyválel na polňačce v lese vůbec nevim jak to mám rozmlátit. Poradíte mi někdo co stím? Myslel jsem si že nejsem spisovatel, ale teď jsem zjistil že bych mohl z fleku napsat i třetí a čtvrtej zákon bible.

Motorku bych doporučil pro - pro mě

Doplňky na motorce - nic

Kristus pán si koupil motorku. Byl to neupravovaný sériový stroj okruhových parametrů Jawa 23 tento stroj byl jako jeho jezdec. "prostě jedeš plnej a bez brzd" Ježíš za stáj z Iškariotu, jeho úhlavním soupeřem byl jeho stájový kolega jménem Jidáš.
První závod o body se jel v Nazaretu
A pokračování nechám na Indy

Woky
Woky napsal 26.04.14 v 18:43 10b.

Ty jí dáváš zabrat :´-

TommyPchalek
TommyPchalek napsal 06.03.14 v 17:48

A pak člověk něco takovýho koupí a myslí si jak se o ni majitel staral (přece mu to tvrdil)

Není to přece jenom škoda?

Fenyx
Fenyx napsal 02.03.14 v 19:31 10b.

Koukám a nestačim se divit co lidí ti na ten destruktivní popisek skočilo. (kdo se neválí, ten se bojí)

mardock
mardock napsal 01.03.14 v 12:31

asi neumíš jezdit

Dvametrychlapa
Dvametrychlapa napsal 28.02.14 v 20:52

Čau není jí škoda tak krásnou motorku rozmlátit ? Motorka je jako ženská , krasná , svůdná a potvora zároveň ale chovat se musíš k oboum hezky.