BMW R 1150 GS Adventure (2004)

Vlastník Dutch
Vloženo 14.2.2014
Aktualizováno 18.6.2023

Dominantní samec, na pohled brutální, přitom ale krasavec.

První dojmy - Nejsem figurou zrovna Viking, tak manipulace na místě je masakr.První jízda byla v únoru odpolední Prahou, to byla trochu dřina. Bylo chladno, místy vlhko, Bavorské kladivo bylo při srovnání s mými ostatními stroji těžkopádné, ale to byl velký omyl... Když jsem ho po výjezdu ze zasekané Prahy rozdováděl nad 4000 otáček, stal se z něj dravec.

Doplňky na motorce - Proběhla výměna sedla za nižší. Zprvu se mi moc nepozdávalo, ale teď se mi nějak začalo líbit, hooodně líbit...

GS jsou nádherné stroje s ověřenou technikou. Jízda i když to na místě tak nevypadá, je pohodlná a vedení precizní.
Motor už od 3000 otáček jede hezky, ale nad 4000 otáček jako by Báwo 50 Kg schodilo. Svižně akceleruje tak do 160 Km/h, a max mi včera GPS naměřilo 195 Km/h, přesně jak uvádí BMW.
Brzdy jsou dokonalé a tu "čtvrttunu" spolehlivě zastaví.
Najel jsem už pár set Km po silnici, tak jsem zkusil skočit do louky. No nebyl to dobrý nápad, na silničních gumách vletět do podmáčené louky. Neustlal jsem si, ale adrenalin to byl jako prase. Až nazuji drapáky, bude to zaručeně velká zábava.

Woky
Woky napsal 26.04.14 v 18:49 10b.

Nádherná mašina

Tuji
Tuji napsal 21.02.14 v 15:17 10b.

Ten je moc peknej!

Macek01
Macek01 napsal 21.02.14 v 07:15 10b.

vyborna volba, krasny bawo a hodne stesti pri spolecnych dobrodruzstvich

O.N.E.
O.N.E. napsal 14.02.14 v 23:26

Nejhezčí GS 1150 A

muncinana
muncinana napsal 14.02.14 v 15:54 10b.

Pěkný stroj