KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník 9393andy
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 2.2.2014

Proste Ktm adventure..Rozhodol som sa skôr pre Ktm kvôli dizajnovej stránke.Ale podla recenzii budem spokojný.Osobne som rozhodne pre japoncu ale v-strom a varadero mna moc nenadchli.Hlavne z dizajnovej stránky.

BMW F 800 GS: Vysoká cena.Pomerne holá motorka.Treba všetko dokúpiť

První dojmy - Prvá jazda bola po ulici bez VP a značiek.Asi 2km a s toho min off-roadu.. Zatial spokojnosť Oproti honde dosť hučí motor..Pohodlie,zátah motora a chovanie na našich cestách sa nedá porovnať..(Predsa mal som SS)

Skúsenosti zatial nemám žiadne.A nie to s endurom a dokonca KTM..
Uvidíme ako sa bude motorka chovať na poriadnom výlete..Zatial sa mi pozdáva zátah motora.Na stupačkách som skúšal menší off a cítil som sa ako na novej asfaltke.Zadna brzda je katastrofálna.Ale to je problém môjho kusu.Pravdepodobne krivy kotúč.Po stk poriešim.

Uložny priestor rozhodne lepší ako na honde ale taktiež minimálny.Kufre je prva zakladná vec.Všetci hovoria že spotreba je vyššia.Spotrebu riešim na octavii a nie na KTM..

Motorka inak budí brutálny dojem..Dve nádrže,dve koncovky výfuku dakarská maska.Proste krása,nádhera..Taktiež skrinka medzi nádržami je celkom zaujimavá.Či už pre penaženku alebo napr go pro kameru ak by som ju potreboval cestou nabiť..

Hlavna výhoda..Myslím že sezóna pre túto motorku nikdy nekončí :)

DaveAluminFox
DaveAluminFox napsal 23.02.18 v 14:31 10b.

context
context napsal 03.11.15 v 18:57 10b.

pěkná kačena přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu a krátkou zimu

EL-GATTO
EL-GATTO napsal 28.09.14 v 18:15

Jo jo, dobrá volba orange power!

Špageťák
Špageťák napsal 03.05.14 v 19:00 9b.

Ta poslední fotka mě fakt pobavila.

MirekTDM
MirekTDM napsal 22.02.14 v 08:11