Kawasaki Z 1000 (2005)

Vlastník VencaCZ
Vloženo 1.1.2014
Aktualizováno 29.6.2017

po velkém rozhodování mezi zx 10,zx 9, a Z 1000 jsem vybral Zetko. Proč? protože voe ne

První dojmy - tak první dojmy , nahovno řidítka, stěch mě hned bolely ruce a chytala mě křeč do pravé ruky-dal jsem širší

Motorka má ladáky s homologací- hodne brutální zvuk , dál jsou tam miniblinkry,pancéřovaný hadice, padáky, páčky titax,závažíčka, širší řidítka s krásnými zrcátky,tlumič řízení, ukazatel zařazený rychlosti. KN filtr, iridiový svíce.lepší žárovky zadní smoke svetlo s integrovanima blinkrama a podvozek BITUBO...- super věc
moje maximalka podle tahometru 267

Devil007
Devil007 napsal 11.02.14 v 21:34 10b.

Pěkná barevná kombinace a podvozek !!!

x-t.y.n.a
x-t.y.n.a napsal 06.02.14 v 11:56

pěkný kousek, máš ji od Litoměřic viď ? taky jsem po ní pokukovala, ale nebyly finance. Tak ať slouží

VencaCZ
VencaCZ napsal 24.01.14 v 10:32

Tak ja si nemyslim ze by byla zprznena. To se koukni na jine polepene nalepkama a takovyma picovinama... me proste ty řídítka nesedi, chytaj me znich křeče. Tyhle jsou super však pockej na foto. Sou bez hrazdy. Video možná bude az bude počasí.

ZdeněkS
ZdeněkS napsal 24.01.14 v 07:48

Krosová řidítka řidítka na naháči? Neeee :(
A "vymazelna se často = zprzněná", tady naštěstí to ještě jde. Ten tlumič ale je jeden z mála solidních vymazlení co jsem viděl:)

S těma laďákama bys měl nahodit nějaký video

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 08.01.14 v 12:53 10b.

Úplně vymazlená skvělá práce!