Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník rajav
Vloženo 4.12.2013
Aktualizováno 4.12.2013

Honda 1100XX Blackbird - černá, silná a pohodlná šelma

Honda VFR 800: Po přečtění mnoha recenzí a srovnání motocyklů nakonec volba pro Blackbird

První dojmy - První dojmy z první jízdy byly nenapodobitelné, plné řevu do přilby, zvýšeného adrenalinu a psychosmíchu kombinovaného s radostí :-)

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem se pro něj rozhodl. Váhal jsem mezi Honda VFR 800 a sem tam jsem i prozkoumával Ducati. Nakonec ale i tak volba pro Bleka.

První jízda trvala 500 km, na které v životě nezapomenu. Skládaly se z vesnických cestiček různě klikatých, které mě dovedly na dálnici, na které to byl fakt masakyr.
NA těch cestičkách jsem pocítil jak je tento macek velmi dobře ovladatelný. Do zatáček šla úplně krásně sama.Oproti předchozí SUZUKI VX 800 není třeba dávat bacha na hadí efekt. I když všechna čest SUZINCE, jezdil jsem na ní 5 let a to bez jediné poruchy.Byla spolehlivá a měla svoje kouzlo a hlavně dunivý zvuk díky Véčku.

Po projetí cestičkami jsem se dostal na dálnici, kde jsem mohl zkusit jaké to je když Bleka dostanete nad úroveň 6 tisíc otáček. Je to bleskostroj. Je třeba se pevně držet a nohy svírat k sobě jinak vám z pod zadku uteče Jede opravdu neuvěřitelně a dual brzdový systém je rovněž luxusní věc.

Víc nenapíšu, protože víc odježděno nemám. Po další sezóně budu chytřejší.

Blek
Blek napsal 05.12.13 v 07:23 9b.

Jak jsem psal před chvílí kolegovi, Blek se super stroj, (já měl teda stříkačku), ale doporučuji vozit náhradní reglér dobíjení, to je totiž to jediné co se může na téhle motorce pokazit. Jinak jsem na ní prožil nezapomenutelných 37000 Km