BMW R 1150 GS Adventure (2002)

Vlastník Diacon
Vloženo 2.12.2013
Aktualizováno 23.2.2014

Zatím jen jedna projíždka, celkem změna proti malému varníkovi :)

První dojmy - Tak včera si tahle jedu poprvé jedu na svým hrošíkovi a jak tam v zatáčče míjím traktor asi 80kou, tak ho začal předjíždět nějakej ... závodník v golfu, jak muže predjíždět v zatáčče aníž by tam viděl ? Podle mě vy se mělo na řidičák dělat přezkoušení každý dva roky aby tihle frajírci a jim podobný paka neměli papíry.. Jinak jo já i moto žijem a zjistil jsem že v 80ce se dá 300 kilová motorka řídit škarpou.. Borec ani nepřibrzdil a ostatní svědci asi 5 kousků taky bez reakce.. Ještě že už mám něco odježdíno, stat se to začatečníkovi tak moto posranej prodá a to by byla přece škoda..

Doplňky na motorce - Padací rám SW Motech,
výhřev grypů,
kufry Tourratech zega,
Ochranná mříž předního světla,
prodloužení předního blatníku,
kryt motoru,
plastové kryty hlav válcu,

Huba od ucha k uchu
Děsivej zvuk při startováni, asi by mělo znít jinak .. ?
Ještě mě trochu překvapuji rány při řazení, ale když to je normál, tak si zvyknu :)
Občas se tam nechce jedničče.
Zápasení s moto na místě je pro mě ještě trochu oříšek s mojí mušší váhou

Diacon
Diacon napsal 17.02.14 v 19:11

No pořád sem koukal jakou, pak to byla 4kolka, a tohle byla láska už od pradávna..
Zatím jen silnic a občas kousek polňačky, navíc teď si to nechci pochroumat, když mám v lakovně padáky od předchozího majitele

Hříbek
Hříbek napsal 17.02.14 v 19:04 10b.

Pěknej hrošík a přestup z malýho vraníka - slušněj skok jasnejch deset za odvahu

Petr_TA
Petr_TA napsal 16.12.13 v 07:12 10b.

Luxusní bawča
10b

Diacon
Diacon napsal 16.12.13 v 06:47

No mám asi 188 cm a slabých 70 kilo takže na manipulaci na místě si teprve zvykám..
Jestli je to jen o zvyku ten rachot tak je to v pohodě.. Nicméně jsem se napoprvé lekl že je tam něco vylomeného a dělá to tam dost bordel.. :)

Macek01
Macek01 napsal 15.12.13 v 10:13 10b.

Gratulace a ty zvuky? to opravis jen tim, ze si zvyknes, je to normalni - proste agrostroj.