Honda XL 125V Varadero (2007)

Vlastník JEŇA17
Vloženo 18.10.2013
Aktualizováno 18.10.2013

na 125 obr ale obratný ve městě se svímy 175 kilama

Honda CBF 125: důvod neuveden
Honda CBR 125R: důvod neuveden
Yamaha DT 125 E: důvod neuveden

První dojmy - Parádní motorka hlavně na pohodu spolehlivá a i hodně svižná na to všechno úžasná na rozjezdy do 3ky to dávám na prdel vetšině motorkám úžasně je na ní vše promyšlené blynkry a podobně až na tu starší budíky což mě zas tak nesere protože je to i tak pěkný

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci co nikam nespěchají a chcou motorku na pohodu a občas na menší zablbnutí a naučení se na motorce a spolehlivou možu jen doporučit protože lepší ze 125 myslím že už ani nenajdou

Doplňky na motorce - Kufr obrovskej a co chci dokoupit tak 12V zásuvku časem a ještě bych chtěk na ni vyhřívání rukojeti a poladit véfuk by enbylo špatné taky :)

Průměrná spotřeba - 2.17 l/100km

parádní na dlouhý cesty spotřeba 2- 3 litry podle potřeby jakou mám zrovna náladu úžasný dojezd má parádní brzdy vzadu kufr takže co potřebuji to si sebou beru zatím jezdím bez poruch spolehlivá jen základní údržba jako u všeho nový asfaltky nádhera po nich jezdit tá motorka vás uhoupe k spánku jak je krásně promyšlená i v terénu se chová krásně zezačátku jsem myslel že je to koza která ustřelí v každé zatáčce ale postupem času jsem zjistil že drží jak přibitá jen co jí dokáže rozhodit malinko tak to je štěrk a kamínky ale tak stím se počítá jinak obrovská spokojenost a spolehlivost nemám slov opravdu se povedla a řekl bych že se mi líbí víc než ten novější model ta 2 řada to už není vono :)

JEŇA17
JEŇA17 napsal 19.10.13 v 15:33

jo díky já na ty budíky moc stejně nedívám jsou mi v podstatě ukradený já jezdím hlavně na pohodu není kam spěchat :) :)

Eyky
Eyky napsal 19.10.13 v 13:45 10b.

Tydlencty motorky bych řekl, nejsou moc na předělávky.
Možná tak pro hodně velký nadšence co ji chtějí mít déle.
Po první sezóně se už na budíky vůbec dívat nemusíš. Má to obrovskou výhodu hlavně pro ty, co nechtějí nikdy platit pokutu za rychlou jízdu. Skutečně nejideálnější jízda je u tohoto stroje předpisová a to jak na zvuk, zátěž motoru, foukání protože co si budeme namlouvat na tohle si málokterý začátečník pořídí lepčí kombinézu a a a vůbec
Ať elán vydrží a slouží jenom pro radost.

JEŇA17
JEŇA17 napsal 18.10.13 v 23:04

jen nevýte jestli by nešel ten digitální displej předělat spátky na kilometry ? ta motorka je z anglije a je v mílích což mě zas tak nesere ale přeci jen kiláčky jsou kiláčky :D