Yamaha XJR 1300 (2001)

Vlastník cudry
Vloženo 19.9.2013
Aktualizováno 9.8.2018

Je to motorka co si zaslouží aby jí majitel opečovával.Motorka co není skažená moderníma vychytávkama.A člověk si pak nepřipadá že řídí transformers.

První dojmy - První dojmy,motorka stála několik let, karburátory byli rozhašeny chytali se až v 6 tis.V kyvné vidlici byla tak 1cm vůle,takže brutálně tancovala a vibrovala.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí člověku co má rád klasické motorky bez moderních vychytávek.

Doplňky na motorce - Nejvíc co mě mrzí je že je od předchozího majitele předělaná na jeden výfuk.Jinak nosič givi z kufrem kappa zatím moc neviužitý.

Po vychytání drobností co na motorce byli,mě strašně prekvapila jak je strašně živá,jak motor je neuvěřitelně pružnej.Umí jet na pohodu ,ale i svižně co mě dostalo že sem ještě v 6tis.dostal pěknej kopanec.V tomhle si myslím že xjr má hodně navrch oproti gsx ona sice jede ale pořád stejně a někdy mě přišlo,že jedu na transformeru a ne na motorce.Jinak oproti xjr byla gsx pohodlnější od motoru nešli žádné náznaky vibrací a hlavně měla 6ku což mi u xjr chybí. XJR je motorka starých časů líbí se mi její nedokonalost ten nádhernej motor a pocit že řídím motorku. Jak z kámošem říkáme zpátky k nedokonalosti!!!

dajos
dajos napsal 30.11.13 v 20:40

Ty dva výfuky mi příjdou nějaké povědomé

-HARYS-
-HARYS- napsal 06.11.13 v 20:41 10b.

Pěkně jsi ji vyšperkoval. Ráfky stříklé na bílo,k té černé to ladí! Suprové zakončení laufů-to se mi strašně líbí!!!

464646
464646 napsal 31.10.13 v 14:46

No můžu popřát jen hodně pohodových km .Jsem rád že zažívám možnost mít tyhle staré kusy.Nechápu jak mohou ládovat motorky tolika elektronikou a naprosto mě nasra...že budem v plném náklonu mít možnost držet brzdu na doraz,hnus .Kde je cit pro okamžik a situaci.Dávám.10b

dajos
dajos napsal 01.10.13 v 21:38

Čéče nestačím koukat, ty to střídáš jak Casanova milenky. Hlavně když je zábava