Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník Snow
Vloženo 4.9.2013
Aktualizováno 3.10.2013

FZ1N,co k tomu dodat,150PS nepotřebuje více komentář. FZ6 jela,ale tohle,tohle je úpně jiný level!

První dojmy - Hned při prvním svezení se musíte pevně držet,motorka je do 6tis.otáček relativně klidná,nevýrazná,ale jak postupně přidáváte,zjišťujete,co máte pod zadkem,je to střela a v 10tis.ot.se začnou dít věci a to si člověk myslí,že už nemá FZ1N co předvést a to se šeredně plete :-)

Po přesedlání z FZ6N na FZ1N,jsem se s ní zpočátku pral v zatáčkách,nepřišlo mi to tak snadný jako s FZ6N. S přibývajícíma km jsem tomu přišel na kloub,já byl totiž v každé té zatáčce o něco rychlejsší s touhle mašinou a pak se člověk nemůže divit. Dnes už ten rozdíl vůbec nepociťuju,přijedu,sklopím a vyrážím ze zatáčky.Výkon,naprosto úžasnej,hlavně nad 6tis.ot. Ta mašina má svůj repekt.Slabost 4válců je spodek a i v tomto případě,ikdyž jsem dle rady ostatních motorkářů,dal dopředu o 1 zub menší kolečko.Sice se zlepšila akcelerace,ale i tak je to prostě jejich slabost.Za to vršek,ten maj neskutečnej a hlavně,jede až do konce,nevadne! Brzdy výborný! Sedlo špatný,po 100km začínám poposedávat,ale tohle prostě není mašina na nějaký velký cestování,podle mě.Mám rád adrenalin a ten s touhle mašinou mám při každé vyjížďce. Kdo chce cestovat,ať si koupí Fazera,tahle moto je hlavně o zábavě. Ve fotogalerii mám původní stav,jak jsem ji koupil a postupně přidával doplňky. Mám tuhle moto 3.rok a myslel jsem si,že mi ještě nějaký ten ok zůstane,ale dnes již vím,že další moto,kterou chci sedlat,je Triumph Speed Triple 1050.

grahal
grahal napsal 06.04.14 v 17:00 9b.

to přepačko ti závidím

poldik.m
poldik.m napsal 15.09.13 v 20:41 10b.

pěkna

Mára1205
Mára1205 napsal 05.09.13 v 22:52

Vždyť to říkám:vymazléná kočička

nondrak8
nondrak8 napsal 04.09.13 v 18:12 10b.

Pěkná mašina 10b

Ludwei
Ludwei napsal 04.09.13 v 14:53 9b.

Brutální lauf