Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník KawaSV
Vloženo 14.4.2006
Aktualizováno 25.2.2009

Už jsem tuto Susanku prodal,snad do dobrých rukou.

Zkušenosti: Super mašina,jen co je prafda.Výkon pěkně od spodu.Sedí taky celkem dobře.Cestování je v pohodě.A vyblbnout se na ní dá taky.

Cesty: Loni jsme na závěr sezony jeli s kamošema prubnout Harmanec na Slovensko.Parádní zatáčky a dost dlouhý úsek.Na jaře plánujeme opět,můžu jen doporučit.Srazy mě neberou,už to není,co to bývalo.

Lefik02
Lefik02 napsal 18.12.07 v 23:36

klasna motorecka tak hodne stastnejch km

KawaSV
KawaSV napsal 21.08.07 v 10:18

Tak sorry,že až nyní,ale díval jsem jen na komentáře k nové...jak se ptáte na rozdíl mezi 03x07..Mno,je tam o pár koníků více,je celkově živější.Jinak jsem měl pocit,že ubrali něco na váze-dle katalogu výrobce,v TP mám váhu zase stejnou,tak nevim.Ale hlavně se mně tak nějak lépe ovládá,asi tím,že je to prostě novota.Jinak nějaký zásadní rozdl bych neviděl,mimo to,že nová je prostě nová.... Mám na ní najeto přes 3000 km...spokojenost,jak jinak....

napsal 17.08.07 v 00:47

Čus, nová je taky pěkná....a na bejvalý se jezdí taky gut , jaký je Pavle rozdíl mezi 03 a 07??? Napiš, dík David Š. (mimoň)

vodny
vodny napsal 16.08.07 v 00:21

Parááááááda doufám že si taky někdy dopřeju vyvalit bajk přímo z krámu. Asi bych to tak viděl na SVčko nejlíp černý nebo modrý ale to by se vidělo..... ven ze snu Pověz jakej je zásadní rozdíl mezi 03 a 07?

napsal 11.08.07 v 09:12

Nádherná.Úplně stejně jak tá moje!