Suzuki VS 750 Intruder (1988)

Vlastník jambo
Vloženo 6.4.2006
Aktualizováno 6.2.2008

právě koupený vysněný chopper, po 7. letech na Jawě 350 snad dobrá volba, jsem sám zvědavý:)bohužel mně během sezóny 06 odešla spojka, nutná výměna. předělal sem řídítka na rovné a přikúpil brašny, ale měl sem problém s držákama, takže celú sezónu sem je

Zkušenosti: tak včera 10.4.06 sem ji poprvé sám projel. škoda jen, že začlo pršet, tak sem z delší projižďky slevil a ujel jen asi 40km. bohužel čekám na ušití kalhot a bundy, takže i proto jsem moc nejezdil, ale pocit skvělý, je to super stroj a nemůžu se dočkat další jízdy:)no a nejlepší bylo, když sem po příjezdu domů zjistil, že sem si zapomněl vzít papíry:))V sobotu 10.3.07 sem sa konečně dostal k tomu, že sem po zimě nasadil baterku a profúknul výfuky. Vyjížďka menší, přeca enom nebylo eště nejtepleji:)

Cesty: za první sezónu jsem najezdil asi 3,5 tis. km, letos (07) bych chtěl dvakrát tolik. na srazy moc nejezdím, mám polovičku, která na motorky vysazená není a ošidit ju o víkend, tak to bych nemusel rozdýchat:)))další věc je ta, že přes sezónu jezdím po sútěžách s dobrovolnýma hasičama, takže času je hodně málo

Rocky
Rocky napsal 10.08.09 v 17:00

Parádní sedlo . Máš to za 10 .

LaSharka
LaSharka napsal 02.07.09 v 19:43

pěěěknej =) přeji hodně najetých km bez nehod =)

Viper54
Viper54 napsal 29.05.09 v 13:17