Suzuki VS 750 Intruder (1989)

Vlastník dedavasek123
Vloženo 27.5.2009
Aktualizováno 6.8.2013

Dvacetiletá prdelka,která mi dělá měsíc obrovskou radost.Před 33 léty,jsem proháněl jawy 350,ale je to ,,nebe A dudy",jsem nadšený.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Solidní,ochotný

Suzuki VS 1400 Intruder: důvod neuveden

První dojmy - Měl jsem z motorky respekt,obavy z váhy,má 200kg a já 70.Po pár km jsem věděl,že si na sebe velice rychle zvyknem.Byl jsem opatrný při jízdě v zatáčkách,ale to jsem vyřešil opravou vyteklých předních tlumičů a novýma pneumatikama.Teď sedí jak přibitá a do zatáček krásně vede.

Od roku 2009 jsem najezdil skoro 9000 km.Většinou trasy 100 až 250 km.Za celou dobu jsem koupil novou baterku,pneumatiky,opravil přední tlumiče,vyměnil svíčky,1x ročně na jaře měním oleje,čistím vzduchove filtry.Jinak jen dolívám benzín a bezstarostně jezdím.Parkuju od dubna do listopadu venku na hlídaném dvoře,tak ji občas opláchnu a přejedu hadrem.
Motorka mi dělá jen radost,jsem s ní spokojený ve všech směrech.Jsem pohodář,hlavně když jedu s manželkou,ale sám si občas zadivočím,a to je také požitek.
Vřele doporučuji,pokud se chcete klidnou jízdou kochat a mít svůj CHOPPER.
Zatím zdravím všechny motorkáře

Antimira
Antimira napsal 01.10.13 v 19:14 10b.

dedavasek123
dedavasek123 napsal 06.08.13 v 21:19

Dík za pochvalu,i když jsem zastánce názoru,že motorka musí být hlavně spolehlivá a pak naleštěná.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 06.08.13 v 21:02 10b.

leštěnka jak má bejt gratulejšn

žižala.
žižala. napsal 23.12.09 v 15:13

Parádní kousek 10b.

Viper54
Viper54 napsal 10.11.09 v 22:00

Krásnej stroj,jasnejch 10b. Přeju krátkou zimu a příští sezonu jen pohodu v sedle!!