Kawasaki VN 2000 Classic (2005)

Vlastník choper.1100
Vloženo 11.7.2013
Aktualizováno 11.7.2013

velkej těžkej drobek .dobrej stroj pro velký kluky.

První dojmy - moje první jízda z moto bazaru z jižních čech do brna cca 240 km v březnu asi 4 stupně nad nulou ,tak že žádný velký nadšení to mi umrzlo u huby,ale jinak ovladatelnost překvapivě na tu váhu velmi dobrá řek bych lepší než u viraga

Motorku bych doporučil pro - skušeným jezdcům co jim nevadí těžkej stroj

Doplňky na motorce - chrom rám na chladič,gripy,padací rám přední,krytky blinkrů,kufry plast,plotny,rám přední blatník,chlastáky,zásuvka pro GPS,hodiny a teploměr,plexi,sedlo Corbin,zadní opěrka,třásně rolka,malá brašna na drobnosti .

moje volba byla celkem jasná velký moto výkon a pohodlí pro delší cesty zamykatelný kufry a vodní chlazení.původně jsem měl spadeno na Triumf rocket III,ale V Tving vyhrál zdřejmě mě dost ovlivnila spotřeba i při hodně ostrí jizdě jsem se nedostal nad 6 litrů maximálka 225 podle GPS.vyskoušeno na dálnici celkem to stačilo tak už jezdit nemusím ale skusit se má všechno.Motka má dost výkonu pro pohodlnou jízdu,zadní brzda simbolická přední je ostrá podvozek jak po kolejích super,ovladá se moc dobře při rozjetí na místě je to boj.jízda v terénu je zvládnutelná pěkný hladký a dostatečně zakroucený asfalt je to pravý to je teprv chutovka Ted jsem konečně zvádl nejnutnější stavební práce na domečku tak si začínám vychutnávat vyjíždky,Beskydy Slovensko Adršpach.na srpen dáme Rakousko,Itálii Slovinsko docela se těším.Není to cestovní enduro,ale na cestování hodně dobrá motorka

matymercedes
matymercedes napsal 05.02.17 v 14:26 10b.

super stroj

superpocit
superpocit napsal 20.12.13 v 21:12

Moc pěkná, budu na ní teď přecházet z Warriora. Přemýšlel jsem o intrůdru 1800, ale také rozhodla spotřeba a i tvarově se my už líbí víc, krásné přední světlo.

dzurik
dzurik napsal 18.08.13 v 20:16 10b.

KAVEK
KAVEK napsal 18.07.13 v 19:39 10b.

10B NADHERNEJ STROJ

Boža
Boža napsal 15.07.13 v 16:27 10b.

Je to paráda skvělé moto dávám 10 b.