Kawasaki VN 2000 Classic (2006)

Vlastník kodl2051
Vloženo 7.7.2013
Aktualizováno 7.7.2013

Silná,těžká při manipulaci na místě,příjemná za jízdy a žere zadní gumy.

První dojmy - Úžasný zátah,výborná ovladatelnost za jízdy díky nízkému těžišti.Hned padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - No urcitě někomu kdo má již něco najeto a kdo má k motorkám respekt a na cose cítí. Je to hrubý ingot a chyby neodpouští.

Doplňky na motorce -

Motorku jsem prostě chtěl,ten objem mě prostě fascinoval.Mám najeto 13000km za 3 roky ktomu už 3 zadní guma.Motor je úžasný,rozsah rychlostí je dlouhý jen mi chybí 6. Motor na 5 ve 140 točí 3000,ale má tolik síly ,žeby stačilo klidně 2500.Brzdy v předu 2X 4 pístek brzdí velmi dobře zadek 2 pístek taky. Zatáčky napohodu ,jen to člověk musí odhadnout.Když to napálíte do zatáčky trochu víc začnete brousit ,ale drží a nepodjedei kdyby se měla stupačka ubrousit. Náklon do pravé zatáčky je menší jinak škrtnete výfuky,ale jen ve dvou díky zatížení.Cestování pohoda i spolujezdkyně. Spotřeba je asi do 6,5 litrů i méně zaleží kudy jedete a jak svižně.A teď ta porucha.Zůstalo mi viset čerpadlo (výrobce mitsubishi) ,tak jem ho rozdělal pootočil rotorkem a čerpadlo jelo dál. Najel jsem 300 km a udělalo to znova.Tak jem hledal a našel čerpadlo z mitsubishi pajera (v náhradě asi 650 kč) malá úprava rozměrově sedí a jezdím dál .Motorek čerpadla samostatně kawa neprodává a celé čerpadlo stojí 20000 kč.I přes tuto nemilou zkušenost bych to za nic nevyměnil. Uveze to všechno co se mi vejde na nosič.

matymercedes
matymercedes napsal 05.02.17 v 14:27 10b.

dzurik
dzurik napsal 22.08.13 v 09:15 10b.

KAVEK
KAVEK napsal 18.07.13 v 19:51 10b.

10B NADHERNEJ STROJ

Boža
Boža napsal 10.07.13 v 19:52 10b.

Je to prostě paráda tak vždy v pohodě 10 bodů málo fotek

jikov
jikov napsal 10.07.13 v 08:12 10b.

Krásná mašina,ať dobře slouží.