Honda CB 600F Hornet (1998)

Vlastník hurwik
Vloženo 10.5.2013
Aktualizováno 25.1.2015

Hned jak jsem ji viděl na netu byl jsem z ní unešenej. Druhej den už jsem ji slyšel a bylo to hotový.

Motorka koupena od FIRMA:EuroCycles (Vítězov)

Suzuki SV 650: Přece jenom radši čtyřvál

První dojmy - Když jsem jí poprvé viděl tak se mi fakt moc líbila a hlavně byla za vcelku rozumný prachy. Pak jsem se dozvěděl, že nefungují budíky a je zaseklé prasátko na brzdiči a lak taky za moc nestál ale přesto jsem jí vzal a pomalu vše dal dohromady

Doplňky na motorce - Padáky, Laďák creptus, Klín pod motorem, Držák spz, Plexi, miniblinkry barracuda, Držák spz,

Chtěl jsem změnu už mě nabavilo se sem tam projíždět na tatíkoví Savage a proto jsem se jednoho krásnýho dne rozhodl pro něco vlastního a už od puberty jsem vždycky chtěl naháče. Skočit hnedka po nějakym litru by asi byla blbost po těch všech choprech co tatík vystřídal tak jsem chtěl něco menšího a slabšího na takový malý vyježdění a pak se uvidí. Už ho mám druhou sezonu a jsem s ním naprosto spokojenej až na to že je to na mě takový malý (měřím cca185) ale na to abych se naučil navyky sportovních motorek mi to stačí. (ale už pomalu koukám po něčem větším) Bike jsem koupil jako sotva pojízdnej a začal to dávat dohromady. Kolikrát jsem si říkal, že ja pitomec si to koupil ale nakonec se mi to povedlo a myslím, že jsem ho dal do celkem slušnýho stavu. Jinak něco takovýho doporučuju je to krásný svezení..,

Eyky
Eyky napsal 11.05.13 v 01:45 10b.

Hned jsem si říkal že budeš takový menší kyklop
Pač ta ta strojovna pod tebou vypadá jako minibike..
.. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu a s úsměvem..
Pěkná mašinka. Ať slouží jenom pro radost.

darbujanek666
darbujanek666 napsal 10.05.13 v 23:23 10b.

Vymazlená strojovna

Machy07
Machy07 napsal 10.05.13 v 22:35 10b.

Pěkný Hornet