X-motos XB 32 (2010)

Vlastník Tonysek
Vloženo 30.4.2013
Aktualizováno 30.4.2013

Je to činské endurko 125ccm vypadajicí jako 250ccm,vhodné tak na litání kolem komína,na delší trasy to moc není.

První dojmy - Za malo peněz málo muziky , což se nedá říci o zvuku ten má charakter spíše 250ccm.Ale jinač motorka má ve vyší rychlosti vetší vybrace , a je moc tvrdé sedlo,polstování je skoro žádné , jinač je motorka z mého pohledu podařená , má slušné jízdní vlastnosti,na popojiždění zcela vyhovuje.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro nejakého šikovného motorkáře,co si dokáže nejaké drobnosti opravit sám

Doplňky na motorce - kryt pod motor,širší řidítka

Motorku jsem si vybral protože se mi libila vzhledově , chtěl jsem ji hlavně na popojiždění do práce mam to 3km a nechtělo se mi na kole .Je to 4takt takže spotřeba je pekná 3L/100km,nevýhodou je zě moto má jen 6L nadrž a nemá řešenou žádnou rezervu Motorka ma ve vyšíh rychlosteh vetší vibrace , to zapřišinuje,že se povolují šrouby motoru,to jsem vyřešil zalepením a praská držák výfuku,ten jsem také předělal ,tak už je klid,strašně nepohodlné bylo u sedlo nebylo skoro vubec čalouněno,to jsem nechal přečalounit tak už se na motorce dá vyjet i dál maximalně jsem na ní byl 80km daleko