Husaberg FE 450 (2013)

Vlastník Nori
Vloženo 28.4.2013
Aktualizováno 28.4.2013

Ostré švédsko-rakouské enduro,novotou vonící.

Motorka koupena od FIRMA:Mira Racing (Čankov) - Příkladný přístup.Doporučuji.

Yamaha WR 450F: důvod neuveden
KTM EXC 450 f: důvod neuveden

První dojmy - Ujel jsem pouze asi 200 m u prodejny a po asfaltu.Takže dojmy v podstatě žádné,jenom že je lehounká,vyšší posed oproti předešlým motorkám co jsem vlastnil a že v nízkých otáčkách je to moc hodný bike.

Završení mé motoevoluce.
Poté co jsem si zamiloval jízdu mimo asfaltky na mém cestovním enduru-notoricky známé R1200GS-zjišťuji,že báwo do těžšího terénu moc není,alespoň pro mě.Sice jsem něco přebrodil,vyjel prudké stoupání na blátě,ale byl to spíše adrenalin plný obav,jestli tu mršku nebudu zvedat.Kupodivu jsem ani jednou nespadl,vždy jsem motorku nějak udržel.Den předtím než jsem husí brko dovezl,jsem geeso málem utopil v řece...přežila a bude na cestování po lehkých šotolinkách.Ale stejně,tohle adventure enduro offroad ježdění je supr,pokuď se nejedná o těžší pasáže.
K Husabergu FE 450:
Od podzimu jsem byl rozhodnutý pro objem 450,4-takt.Hltal jsem videa na youtubu,porovnával parametry a četl srovnávací testy.Dlouho to vypadalo na Yamahu WR450F.Pak přišla nabídka přes kamaráda na firmu Míra Racing v Karlových Varech,kterou nešlo odmítnout.Navíc,tohle enduro je pro mě nejkrásnější široko-daleko.Pořešil jsem výbavu,barevně asi nejvíc co jde k motorce v kombinaci Scorpion,Husaberg,Forma,Acerbis.
Na mé přání má namontovaný příbal,pravděpodobně ho budu postupně svlékat.
Motorku budu zajíždět v příštích dnech,po vyřešení přihlášení a pojistky.Pak mohu napsat více.

nikod
nikod napsal 05.11.15 v 09:06 10b.

metro
metro napsal 21.08.14 v 10:48 10b.

Moc pěkná moto

XTeZeto
XTeZeto napsal 28.08.13 v 18:52

Máš to pěkně sladěný,

Peterka72
Peterka72 napsal 28.04.13 v 16:11 10b.

Tak už jsi se dočkal . Ať Ti to pěkně lítá Ty bahňáku .