Husaberg FE 450 (2009)

Vlastník Kosha
Vloženo 29.8.2017
Aktualizováno 4.10.2017

Lehoucka, krasne se ovlada. Je to jak horsky kolo s motorem :)

První dojmy - Moc se mi libi mala hmotnost, je to jak kolo s motorem a prdackej motor. Neverim bocnimu stojanku, kdyz platim na pumpe, tak mam nervy, ze lehne:-D

Nazdarek milovnici jedne stopy,
tak jsem musel uklidit v garazi a udelat vic mista, takovej prijemnej problem.
Supermoto jsem chtel vzdy vyzkouset a konecne se mi to vyplnilo. Moc se mi libi Ktm 690 SMC, ale nemam viza na tak dlouho, abych kupoval novou a jeta nebyla.
Pak jsem nasel tady Husara asi 15 min od baraku. Jak origo spalky, tak aj supermoto sada kol. Vyrazil jsem ho okouknout a hned prvni pohled mi naznacil, ze to je mrazem otuzenej drson ze severu . Nick v pohode chlapek, Husara ma rad, ale ma vic motorek a v garazi docela staryho Triumpha po otci a chtel nakej kacak na navraceni staryho lesku pro motorku co je v rodine uz skoro 50 let. Jo a jeste zena prej zavelela, ze neni potreba tolik masin.
Nakopli jsme to a dobrej rebel, vyjizdim na prvni jizdu na supermotu. Prvni vec co me hned chytla je ta musi vaha. 114kg sucha mam pocit. Fakt super, total jina motorka po vsech smerech, nez co jsem dosud jezdil. A to jsem presne hledal. Dal jsem si par dni na rozmyslenou, ale bylo mi jasny, jak to dopadne .
Moc se mi to libilo a tady na kopce za meste s uzkejma silnickama ideal, jen jsem mel strach ze servisu, jak moc rychle budou naskakovat mth. Ted uz vim, ze to tak divoky neni.Neco jsem pocetl na netu a v patek pro masinu jel. Tak mam teda Husaberga, ostryho severana s dvema sadama kol a vyfasovslal jsem jeste vetsi kotouc dopredu s nastavcem na trmen a olej a filtr na prvni vymenu

Stav tacho pri koupi 26.8.2017 104,5 mth...4 238km

28.8.2017
- 108,9 mth...4 489km
Jsem pojezdil v sobotu 100km a v nedeli 150km. Neco mesto,neco silnicky tady za kopcem. Kolem more, pekny vyhledy. Hodilo to 4,4 mth, tak pohoda. Az si zvyknu a najezdim trasy, tak to mozna stoupne lehce, ale asi nic drastickyho. Stejne po 150 km jsem docela citil rit, sikly by se implantaty do kminu :)

28.10.2017
- 120,3 mth
Ve 115 mth jsem menil olej, filtr, vypral vzduchac
Konecne mam masinu, na ktere me bavi ty silnicky v okoli a Suzana jen sedi netknute v garazi, takze jsem se rozhodl, ze pujde z domu.

Kosha napsal 31.08.17 v 11:07

K660S: frajerska 570. Momentalne jsem na Novym Zelandu, kde je masina aj koupena.

K660S
K660S napsal 30.08.17 v 14:09 10b.

pecka, Berg4ever odkud ze to ses? zajimalo by me, jak moc je to rozdil oproti my 570, na 450 na motardech sem nejel

Kosha napsal 29.08.17 v 19:45

Jestli po navratu dom budu neco porizovat s spzetkou, bude to supermoto

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 29.08.17 v 16:07 10b.

To je teda hodně příjemný problém. Za ten bych se taky nezlobil.
More fun než na mixéru co???
...Ty seš ale zmetek.

Kosha napsal 29.08.17 v 13:03

Nemuzu se dockat dalsiho vikendu, jen bych potreboval zmenit bydliste, tech peknejch silnicek okolo moc neni, sama rovina:)