Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Mirinn
Vloženo 19.3.2013
Aktualizováno 14.2.2016

Na to že je to 11 let starý stroj,má nadčasový design a i dnes je to pořád krásná motorka

První dojmy - Po roce ježdění na Fárošovi můžu říct že jsem konečně našel motorku co mi sedí,jak výkonem,tak jízdním stylem.

Doplňky na motorce - Akrapovič,led blinkry,tlumič řízení,zlaté páčky,přepákování a nové zrcátka

Loni jsem přesedlal z choppera na cestovního Fazera 1000 a celkem se mi to zalíbilo ale začal jsem nějak pokukovat po sportech s tím,že bych to chtěl aspoň zkusit.Po pročítání recenzí a doporučení lidí co ho měli jsem usoudil že Fároš bude asi ideální kompromis.Jen jsem si myslel že při počtu inzerátů nebude problém najít nějakého ve slušném stavu.Volal jsem snad na všechny inzeráty a ani jednu motorku jsem nenašel co by nebyla po nějaké lehčí bouračce.Nakonec jsem vzdal pátrání po nelakovaném stroji a vyrazil jsem do Znojma omrknou jednoho Fároše v novém laku který byl údajně po lehkém pádu.Stroj se mi zamlouval,po technické stránce vypadal bez problému,cena byla taky přijatelná,tak jsme si z projdecem plácli a mohl jsem vyrazit domů i s novím přírůstkem do rodiny.,Doufám že mi Fárošek bude dělat jen samou radost
Dnes jsem to už nevydržel a i když byly jen 3st.,tak jsem jel konečně protáhnot Fároše.Měl jsem trochu strach z posedu,ale po 10 minutách jízdy jsem si na změnu zvyknul a okamžitě mi padnul do ruky.

Daňa_Marauder
Daňa_Marauder napsal 24.03.13 v 21:57 10b.

Velmi dobrý výběr, moc pěkný stroj. Ať Ti dobře jezdí, doufám, že brzo někam společně vyrazíme. Dávám jasnou 10-ku

nunoDan
nunoDan napsal 19.03.13 v 19:56 10b.

pěkná barevná kombinace,fakt super

Peterka72
Peterka72 napsal 19.03.13 v 17:22 10b.

Většinou jdou se sportů na choppera , no tak jsi to udělal naopak . Tak ať ti to pěkně jezdí .