Babetta 210 (1987)

Vlastník vorezpruti
Vloženo 25.1.2013
Aktualizováno 25.1.2013

je to babeta. Momentálně růžová :)

Motorka koupena od od dědy :) - je to děda, tak jsem jí koupil za jeden hezkej úsměv

První dojmy - Takový pohodlnější kolo bez nutnosti šlapání, stejně na ní lítaj spíš děti...

Motorku bych doporučil pro - To je fakt asi jen pro děti na naučení a pak pro houbaře, důchodce bez ŘP. A pak pro opravdový chlapy co se toho nebojej :))

Doplňky na motorce - instalován červený drátovaný košík na nákup, stroj profesionálně nastříkán na barvu růžová/červená/modrá/zelená(děti pomáhaly (3+5let)) takže lakování je zcela originální.

Tento stroj jsem si vybral z důvodu budoucí pojízdnosti stroje. V podstatě jsem ho zachránil před jistou smrtí. Kdybych si jí nezval já, dostal by jí bratránek, kterej by jí dávno rozštípal o nějaký strom.

Jízda:
Přímo pekelnej rozjezd(do prudšího kopce musím šlapat), maximálka někde kolem 48km/hod, uveze i tři lidi(to jiný mašiny nedaj). Můžu s ní vyrazit prakticky kmkoliv, do lesa, na nákup, do práce. Jen trasa nesmí být delší než 50km, pak se pilot začne strašně nudit a z vlastní zkušenosti vím, že znuděnej dělat v provozu kraviny se nevyplácí.
Kam nevyjede, tam jí vytlačím.

Je to prostě babeta, obrázek si jistě může udělat každý sám.

burdus
burdus napsal 30.01.13 v 01:38 10b.

pěkná přeju hodně šťastných kilometrů

vorezpruti
vorezpruti napsal 29.01.13 v 13:29

Díky kluci za plný počet bodů. Časem jsem dám i moje ostatní stroje, které jsem vlastil nebo vlastním nebo jistě v budoucnu budu(třeba Goldwing:)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.01.13 v 20:31 10b.

taky jsem si na ní užíval,a byla zelená

deadchopper
deadchopper napsal 25.01.13 v 15:59 10b.

Pěkný stroj hodně km do pohody za mě 10b