Simson S 51 Enduro (1984)

Vlastník Krasnahor
Vloženo 18.1.2013
Aktualizováno 18.1.2013

Je to výborná motorka jak na jízdu po silnici tak na jízdu do lehkého terénu. Motorka je vhodná hlavně pro začátečníky a pro puberťáky na vyblbnutí.

První dojmy - V terénu jezdí, až překvapivě dobře, zvládá i horší terén. Ve dvouch už to jezdí hůř, ale pořád stále dobře, nechá se to vydržet.

Na to jak je tenhle simson starý ,tak jezdí pořád dobře a myslím, že i krásně vypadá. Byla na ni dělaná nová generalka, hlavně vzhledu všechno je jinak originál. Přes zimu jsem ho opravoval, dělal sem nový lak, nové pláště, výplety kol, nové sedlo, vysvařoval sem rám, protože byl zespoda zrezlý, pak sem ho celý natřel. Elektrika se dělala nová protože nechtěl nějak svítit. Nedávno mi nechtěl chytat, tak sem vyměnil cívku.Teď už je vše OK. Spotřebu má velmi nízkou, žere mi 2,8l/100km. Udělal sem novou technickou, prošel bez problému. Od generálky mám na nim najeto asi 4500 km zatím všechno šlape jak má. Ze simsonem sem hrozně spokojen a doporučil bych ho každému.

Jim-Beam
Jim-Beam napsal 21.01.13 v 23:31 10b.

V té stříbrné barvě vypadá super,moc pěkný stroj.

cebeer
cebeer napsal 19.01.13 v 08:42 10b.

Těžko se mi to říká, ale když se tyto stroje objevily, jednoznačně zastínily malé Jawky ( 21, 20 atd.)
Tak ať dělá radost.

istonbike
istonbike napsal 18.01.13 v 21:51 10b.

Nádherný Simál v 15 jsem po něm šíleně toužil stál 6990,- a byly na něho pořadníky a já na něho šetřil po 20kč za měsíc dávám 10b s přáním parádních kilometrů za jeho hefty

ChiCkeN
ChiCkeN napsal 18.01.13 v 21:09 10b.

Pěkný