Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník Jerrysimja
Vloženo 24.11.2012
Aktualizováno 16.2.2013

Designově pěkná motorka. Dobrý posez. Lehká a dobřě ovladatelná i pro začátečníky.

První dojmy - Motorka padne do ruky. Dobře ovladatelná. Moc se mi nelíbí digitální rychloměr, mám raději klasické budíky a chybí šestka rychlost.Chtěl jsem universální motorku

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji začínajícím motorkářům.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti.

Chtěl jsem universální motorku a rozhodl jsem se podle recenzí na motorkářích pro začátek pro tuto. Jízda na ní je pohodová, má slušné brzdy. Vadí mi vibrace v nízkých otáčkách. Je to všestranná motorka jak do města tak na horší cesty i do mírného terénu. Na dálnici tak do stotřiceti a pak se mi zdá, že začíná mírně plavat.
Dá se ovšem i do stopadesáti, ale už to není ono. I když to není pro motorkáře tak podstatné tak mně překvapila přijatelná spotřěba okolo 4,8 l. Na dálnici chybí šestka.
Na cestování není špatná, zatím jsem na ní projel pouze Slovensko, ale bez spolujezdce. Jeden zápor jsem zjistil v terénu, že není krytý olejový chladič a za pár jízd je dost otlučený od odlétajících kamínků. Chtělo by to přidat nějaký ochranný kryt třeba z tahokovu.

CaptainMi
CaptainMi napsal 30.05.13 v 20:20 10b.

Dobrá volba dobrý motorky Je to držák. Hodně kilometrů v pohodě přeju

Karel.IV
Karel.IV napsal 25.11.12 v 18:39 10b.

Mnoho pohodových kilometrů a vždy koly na asfaltu. za 10

Milan1963
Milan1963 napsal 25.11.12 v 16:57 10b.

Vcelku hezká a povedená motorka. BMW 650 je dost podobné, nevím, jestli si koupí baworáka o tolik polepšíš. Motor Rotax, co má BMW mám ve své Jawě ale Freewind se mi zdá pro jízdu příjemnější. Dávám Ti 10 bodů.

istonbike
istonbike napsal 24.11.12 v 22:15 10b.

jo a těch 10

istonbike
istonbike napsal 24.11.12 v 22:15

Moc pěkný 1-buch v podání Sůzanki a jejího "Volného větru" dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách