Harley Davidson XL 1200V Seventy-Two (2012)

Vlastník josefd
Vloženo 8.11.2012
Aktualizováno 5.4.2015

Naprosto vymazlená motorka. Vzhledem k chromovaným doplňkům jí říkám "takové malé CVO"

První dojmy - Vzhledem k tomu, že předchozí motorka byla vrscf Muscle, byl přechod na Sportstera docela zajímavý. Úplně jsem zapomněl, jak se je tento motor proti V-Rodu "nekultivovaný" :-) . Zato ale třeba manipulace s motorkou na místě je úžasná :-)

Doplňky na motorce - Hnědé sedlo na pružinách, boční brašna. Hromada chromovaných doplňku (víko baterie, víko olejové nádrže, kryt řemenu, všechny ovladače, nádržka brzdové kapalina a mnoho dalších)

Strašně se mi líbí nový "Hard Candy" lak. Působí opravdu nádherně. Celkové je motorka designově prostě dokonalá. Lak, chrom, hnědá kůže, bílostěné pneu. Nádhera . Na cestování to moc nebude Sedlo je překvapivě mnohem méně pohodlné než se zdá. Je to taková motorka, se kterou člověk bude dělat parádu v létě v tričku okolo baráku.

V zimě jsem nahradil standardní (absolutně tiché) výfuky za Screamin Eagle! Zvuk je nyní naprosto dokonalý, podle mě jsou Screamin Eagle výfuky lepší než Vance and Hines.

Krakatau
Krakatau napsal 19.08.16 v 14:15

Moja (zatiaľ) platonická láska.

miilovnik
miilovnik napsal 08.02.15 v 12:53 10b.

Pěkný jednoduchý chopper

jirka87
jirka87 napsal 07.02.15 v 16:19

Já na tuhle kategorii ještě moc nejsem, ale dorostu do toho

Ještě kdyby to mělo kick start, tak je to dokonalost...

josefd
josefd napsal 19.08.13 v 10:48

LazySnoopy: Díky za komentář. Jsem rád, že nejsem jedinej, kdo to vidí stejně Jel jsem na Roadkingu před pár týdny a jen mě to utvrdilo v tom, že Sporster je přesně typ motorky, který mi dokonale sedí. Přes víkend jsem najel přes 300 km v okolí Českého Švýcarska a bylo to prostě dokonalý. Jen na rozbitých silnicích je to dost problém Na to ta motorka opravdu není

LazySnoopy
LazySnoopy napsal 14.08.13 v 22:03

Tak na tomhle jsem se letos svezl na Demo Trucku, když jsem předtím projel Deluxe a Road Kinga a musím říct, že u mě tenhle skotačivej kozlík zabodoval ze všech motorek nejvíc. Dokonce natolik, že uvažuju o jeho koupi. Máš ho krásně vyšperkovanej