Harley Davidson XL 1200V Seventy-Two (2012)

Vlastník Dirty77
Vloženo 16.8.2021
Aktualizováno 18.8.2023

chopper-nic víc,nic míň! Naprostá pecka,sen! EVOlution 1200!!!

Motorka koupena od HD Brno

První dojmy - Fabrický chopper ze staré školy,obratný,štíhlý,siln ý.

Motorku bych doporučil pro - Je to chopper,opravdový,pravý a krásný,jezdí,chová a projevuje se tak,jak má a je to surová bestie,krásná. Skvělě ovladatelný.

Doplňky na motorce - Pořídil jsem sissy bar,ať je kde přivázat loďák,brašnu do rámu na nepromoky.
Přední padák.

Splněný sen,chopper HD,motor EVOlution.
Byla to náhoda,ale v HD Brno se objevil zánovní kus,prodán a servisován právě tam,najeto 4tis.km a v origo stavu,hard candy custom a nebyla jiná možnost,než ho okamžitě vzít,než později litovat,stav A1.
Je to opravdový kus železa,surovost v krásném hávu,boží motor,co si klepe a brumlá,čírá radost!
Jízda a manipulace je bezproblémová,brzdy ok,sedlo potřebuje doplnit báglem,ať je o co se opřít,jinak člověk uletí (za sedlem byla opěrka,ale kazila vzhled,tak jsem jí sundal).
Mám 72ku 2 měsíce,najeto 5tis.km a je to krása,cestuju s loďákem,napohodu.
Zvládá vše a její stavba a váha tomu napomáhá,prostě radost.
Za těch cca 5 měs. jsem do zimy najel krásných 8t.km a tak jsem se v HD Brno na jaro objednal do servisu a nyní je po výměně provozních kapalin a prohlídce,nová zadní Dunlop HD s bílým lemem a jen to svezení,kdy se v březnu udělalo hezky,mě zase okamžitě po zimě nakoplo a okouzlil mě motor a ta lehkost jízdy a tak uvidím,jak se to vyvine letos,protože ve výhledu jsou plány otevřít holičství a splnit si další sen,místo,kde se budou potkávat choppery,motorky a lidé,na střih,kafe a pokec a jelikož jsem objevil prostor,který právě odpovídá mým představám,tak půjdu touto cestou a 72ka se bude muset proměnit v kapitál k tomu potřebný ?!
No uvidíme,co jaro přinese!
Tak 72ka už je u nového majitele a doufám,že mu bude dělat radost stejně,jako mně!

paulyrsv
paulyrsv napsal 27.11.21 v 21:30 10b.

ZDENY777
ZDENY777 napsal 18.08.21 v 17:37 10b.

Ahoj gratuluji k nové moto a doufám že nás přijedeš navštívit.

Tiboon
Tiboon napsal 17.08.21 v 16:55 10b.

pusobi to na me takovym rozmarnym letem
krasna barva, skvely stroj - time machine

pkkaca
pkkaca napsal 16.08.21 v 22:57 10b.

Paráda