Honda CB 900F Hornet (2003)

Vlastník Addas
Vloženo 23.9.2012
Aktualizováno 23.9.2012

Nebyla to zrovna voňavka měl něco za sebou a když opomenu neustálé drobné problémy s elektrikou sloužil dobře.

I když se u mě dlouho neohřál (necelé dvě sezóny) jsem rád že jsem ho koupil protože mi ukázal že silné naháče pro mě nejsou. Lítání po rovinkách pro mě nebylo protože kvůli odporu větru a mé výšce jsem to stejně dlouho nevydržel a naopak když jsem ho chtěl protáhnout přes otáčky pral jsem se do nich s jeho váhou takže bych si klidně vystačil s šestkou. Nehledě na to že měl strašně nízko stupačky a investovat do přepákování které stálo tisíce se mi opravdu nechtělo.
Nejvíc se mi na něm zamlouval jeho tvrdší podvozek, nějaký houpání motorky po tom co najedu na hup opravdu není pro mě
Horneta jsem koupil už trochu upravenýho na street. Pak měl taky Leo Vince ale ty dělali takovej kravál že jsem je rychle sundal. Origo měli krásnej zvuk a jak jsem pak zjistil jezdil jsem mnohem rychlejc
Když jsem ho prodával měl najeto 85 000km a motorově byl pořád v kondici. Žral jen asi deci olej na tisíc a věřim že kdybych ho občas neprotáhnul na full gas nevzal by si nic.

Jinak jsem ho jezdil na Dunlop Roadsmart a s těma jsem byl naprosto spokojenej.