Yamaha XJ 600 (1997)

Vlastník Matesimo
Vloženo 20.7.2012
Aktualizováno 4.2.2015

Starý hezký veteránek, který by měl ještě něco vydržet a hlavně to se mnou vydržet, je to moje první moto.

První dojmy - První dojmy dobré, jen si zvyknout na řazení po skůtru. První cestu jsem zvládl, zadek jsem necítil, radost z koupě. . . .

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, padáky, nosič s kufrem Kappa 42 litrů

Po prodeji Madisona 250 jsem to dlouho nevydržel a začal se dívat po motorkách a recenzích. Yamahu XJ600 všichni doporučovali pro začátečníky a pro svou spolehlivost. To první si myslím je pravda, první jízdu(ještě k tomu v dešti, čemuž jsem se chtěl vyhnout) a asi 200km jsem zvládl tak uvidíme co dál, snad i ta spolehlivost se potvrdí.
Až něco víc najedu tak recenzi doplním...

Tak po necelých 3letech je čas na změnu. Motorka splnila očekávání. Chtěl jsem ji na rozježdění po skůtrech. Byla na mě hodná, výkon do začátku akorát. Spotřeba byla kolem 4,5-5litrů. Poruchu žádnou neměla, vždy mě dovezla domů.
Jediné co bych vytkl tak přední brzdu, ta by mohla být lepší. Nesmí se na ni spěchat, dokud se motor neohřeje.

Určitě ji doporučuji začátečníkům, pohodářům a lidem, co se jim líbí ještě klasický vzhled motorek. Vždycky se za ni rád otočím, pokud kolem mě XJ projede a budu na ní v dobrém vzpomínat.
Ať slouží novému majiteli dobře.

Krabath73
Krabath73 napsal 03.10.12 v 09:53

moc pěkná motorka na super jízdu v nejlepších letech,kdepak starý veteránek na to si ještě počkáš

Pája13
Pája13 napsal 22.07.12 v 15:29

Krásná,zachovalá.Tak ať ti nadělá spoustu radosti.Posílám 10 b.

istonbike
istonbike napsal 20.07.12 v 23:07

Parádní klasik s nádherným motorem a fantastickým uzlem svodů kočící dvěma pořádnými laufy do Havru letí 10b s přáním super kilometrů v sedle