Yamaha XV 125 Virago (1999)

Vlastník -Favorit-
Vloženo 9.6.2012
Aktualizováno 16.12.2012

Moje v pořadí už třetí motorka. Virago 125 - malý chopper s velkým srdcem.

První dojmy - Okamžitě jsme se spolu sžili ;-) Ideální motorka pro začátečníka, avšak má o něco vyšší váhu, takže ne pro každého. Je to o tom, kdo co chce. Zda enduro, krosku, silničku nebo choppera. Z kategorie 125ccm chopperů bych řekl, že je to možná nejlepší motorka, která je.

Motorka zakoupena dne 9.6.2012 od chlápka, který si na podzim pořídil auto a od té doby na ní nejezdil. Byl jsem tedy první, kdo se na ní od té doby projel. Vše zpočátku zatuhlé, ale po chvíli se to rozhýbalo. Ten den ujeto cca 50 km domů a až na prvních cca 15 km, kdy si párkrát ustřelila do výfuku vše v pořádku. Týden po tom byla u známého na opravě, údržbě a seštelování a nyní má úplně jiný zvuk, o kus vyšší výkon a nižší spotřebu. S motorkou jsem nyní naprosto spokojen, je to nádherný pocit mít v 17ti takový stroj :) Každou chvíli ji leštím, aby neztrácela na svém půvabu. Bohužel, když už jsem se s ní sžil, tak ji budu muset dát pryč, protože se budu kupovat auto a příští sezónu pravděpodobně nějakou 535 Takže Virážko, bylo nám spolu fajn, ale je na čase tě zase poslat dál, aby jsi dělala radost dalšímu majiteli :)

mrnuss
mrnuss napsal 04.11.12 v 13:01 10b.

super virgl preji jeste mnoho nalitanych km jasnych deset

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 23.08.12 v 12:51

Hej fáčko!!Přeju mnoho šťastných kilometrů bez závad a hlavne bez nehod ty víš co myslím... Posílám 10b.

MrFranklyn
MrFranklyn napsal 12.06.12 v 20:09

Pěkný sroj..:) jasných 10 hlavně kolama na zemi..:)

Boža
Boža napsal 11.06.12 v 19:03

Krásný chopper na začátek určitě skvělá mašinka přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů

Poldas
Poldas napsal 10.06.12 v 09:36