Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník key
Vloženo 6.6.2012
Aktualizováno 18.8.2021

Zase nějaká ta projížďka a blbosti okolo

Vloženo: 31.08.2020, Uskutečněno: 31.08.2020, Stav tachometru: 54000 km, Zhlédnuto: 13x

Aby mi to přece nechybělo v deníčku můj milý stromíčku! S rodinou a barákem už prostě nezbývá čas na motorku - očekávaný stav. Ale občas se přece najde chvilka, takže jsem nahodil vyhřívané hefty od Koso, které se mi prostě kvůli ovládání libí mnohem víc, než Oxfordy. Nikdy předtím jsem vyhřívané hefty neměl, ale i na nejmenší stupeň je to teda dost divný pocit, jako když si to na záchodě pošlete přes ruce. Taky jsem jen kvůli designu a vyšší svítivosti nahodil nové led blinkry, takže to snad bude víc bezpečnější. Nakonec jsem si nejvíc hrál s opravou věcí po původním majiteli, takže jsem sundal černou folii na bocích nádrže a dal se do opravy + přestříkání. Dopadlo to líp, než jsem čekal.
Jako bonus jsem dal nové bastry, aby to trochu krylo ruce od větru a vody.

Poslední věc, která teda už nepatří do údržby byla snad první projížďka tenhle rok. Směr Svitavy, ale přes kotěhůlky tj. Ochoz, Jedovnice, Boskovice, Jevíčko, Trnávka a Moravská Třebová. Stromíkovi i mně se to líbilo, žádná krizovka nebyla, i když to byla svižnější jízda. Konečně jsme se dostali na 54k.

• Prodej

Díky ti stromíku za všechno :) Ať sloužíš novému majiteli tak dobře, jak jsi sloužil mně.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.08.2021
    Uskutečněno: 18.08.2021
  • Že by prodej?

Já vlastně nevím, proč stromíka prodávat. Ok, můj stromík má své škrábance, ale s těma jsem už ho kupoval a bral jsem to jako svoji první motorku, kterou stejně někde položím a bude. Ale jinak je to bezvadná motorka a kr

Vloženo: 16.08.2021
    Uskutečněno: 16.08.2021
  • Výměna řetězu

Tak nám odešla řetězovka po 16 tisících. A světe div se, pravděpodobně byla zdrojem výkonového propadu. V historii deníku je pár bodů, kde jsem se zmiňoval, že stromík nějak míň táhne, jakoby mě někdo držel za prdel. Řeš

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.09.2019