Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník key
Vloženo 6.6.2012
Aktualizováno 18.8.2021

Vloženo: 13.09.2019, Uskutečněno: 13.09.2019, Stav tachometru: 52760 km, Zhlédnuto: 25x

Tak nám odešla řetězovka po 16 tisících. A světe div se, pravděpodobně byla zdrojem výkonového propadu. V historii deníku je pár bodů, kde jsem se zmiňoval, že stromík nějak míň táhne, jakoby mě někdo držel za prdel. Řešil jsem motor, ložiska, brzdy - no prostě všechno možný, i když jsem vlastně tenhle problém registroval hned po výměně řetězovky, ale nečekal jsem, že opravdovým problémem je právě řetěz. Pořád nechápu, jak řetěz, který má stejný počet článků, stejné rozety vepředu a vzadu může nějakým způsobem změnit poměr. Ano, píšu to správně, protože teď po výměně za novou řetězovku od D.I.D. mi zase ukazuje strom 130km/h přesně na 6000 otáčkách, což se starou sadou ukazoval cca 135 km/h na 6000.
Je to prostě otázka za zlatého bludišťáka, a pokud někdo tohle dokáže vysvětlit, tak mi prosím písněte, protože mi to prostě hlava nebere.

S výměnou řetězovky jsem zase zpátky hodil originální výfuk a hlavní stojan a zase si užívám, jak potichu strom jede a můžu poslouchat hudbu :)

Sportu zdar a kolama dolů.

• Prodej

Díky ti stromíku za všechno :) Ať sloužíš novému majiteli tak dobře, jak jsi sloužil mně.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.08.2021
    Uskutečněno: 18.08.2021
  • Že by prodej?

Já vlastně nevím, proč stromíka prodávat. Ok, můj stromík má své škrábance, ale s těma jsem už ho kupoval a bral jsem to jako svoji první motorku, kterou stejně někde položím a bude. Ale jinak je to bezvadná motorka a kr

Vloženo: 16.08.2021
    Uskutečněno: 16.08.2021
  • Zase nějaká ta projížďka a blbosti okolo

Aby mi to přece nechybělo v deníčku můj milý stromíčku! S rodinou a barákem už prostě nezbývá čas na motorku - očekávaný stav. Ale občas se přece najde chvilka, takže jsem nahodil vyhřívané hefty od Koso, které se mi pro

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.08.2020