Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník key
Vloženo 6.6.2012
Aktualizováno 18.8.2021

Vloženo: 25.04.2019, Uskutečněno: 25.04.2019, Stav tachometru: 49700 km, Zhlédnuto: 2x

Přední brzda už byla docela blbě dávkovatelná a protože prostě brzdy na motorce musí být v pořádku, tak jsem je komplet rozdělal, teda až na vytlačení pístků. S tím je spojená i výměna brzdové kapaliny. Teď přední brzda krásně brzdí a je perfektně plynulá. Se zadní mám pořád problém se zahřívání zadního kotouče. Rozdělal jsem pumpu zadní brzdy, komplet rozdělal zadek kromě vyndání pístku, ale prostě furt ten samý problém.
Za měsíc jde stromík na velký servis, takže uvidím, jestli to bude problém i pak.

• Prodej

Díky ti stromíku za všechno :) Ať sloužíš novému majiteli tak dobře, jak jsi sloužil mně.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.08.2021
    Uskutečněno: 18.08.2021
  • Že by prodej?

Já vlastně nevím, proč stromíka prodávat. Ok, můj stromík má své škrábance, ale s těma jsem už ho kupoval a bral jsem to jako svoji první motorku, kterou stejně někde položím a bude. Ale jinak je to bezvadná motorka a kr

Vloženo: 16.08.2021
    Uskutečněno: 16.08.2021
  • Zase nějaká ta projížďka a blbosti okolo

Aby mi to přece nechybělo v deníčku můj milý stromíčku! S rodinou a barákem už prostě nezbývá čas na motorku - očekávaný stav. Ale občas se přece najde chvilka, takže jsem nahodil vyhřívané hefty od Koso, které se mi pro

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.08.2020