Kymco Stryker 125 (2002)

Aktualizováno 30.6.2018

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Opravy

Tak po delší době píšu průběh oprav... Plasty jsou momentálně pryč (svařují se), nechávám si udělat nový tlumič výfuku...Zadní tlumič se upravuje (dovaření šroubu na předpětí pružiny). Z karburátoru vyhozen šroub omez

Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 10.03.2013
  • a je to tady...

jednou to přijít muselo... Položil jsem. Z takřka nulový rychlosti ( něco pod 20 km/h)... A jak se mi to povedlo? podjel mi předek na štěrku. Já mám jen pár odřenin a něco s kolenem. Motorka to odnesla víc - celej levej

Typ: Havárie
    Vloženo: 19.08.2012
    Uskutečněno: 19.08.2012
  • Co zbylo po dnešku?

Takže tady hodím jenom pár fotek jak celá motorka vypadá =) krom motoru je to celý rozebraný do šroubku... jednu výhodu to má - celá motorka se teď dá celkem pohodlně naskládat skoro kamkoliv... (toho mita v pozadí si ne

Vloženo: 04.07.2012
    Uskutečněno: 04.07.2012
  • Příprava na lak

tak jsem se rozhodl že hodím strajkra do novýho kabátu... takže kola a rám měl bejt černej mat a plasty bílý... bohužel nějakej mistr lakýrnickej tu černou pos**al, takže je to lesklý...no co se dá dělat, přebrušovat to

Vloženo: 04.07.2012
    Uskutečněno: 04.07.2012
  • Výměna přístrojů

Tak dnes jsem si dovezl jinou přístrojovku. Bohužel měla vylámaný šrouby na uchycení, tak jsem přehodil přístroje do starý základný. Otáčkoměr /konečně/ funguje, palivoměr taky.. Tachometr by měl taky fungovat, ale to od

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.06.2012
    Uskutečněno: 03.06.2012
  • Výměna řeťezovky a brzdových destiček

Na konci dubna mi došly náhradní díly ale mašinu jsem měl ještě v servisu ( regulátor dobíjení - 2600kč!). Včera jsem si ji dovezl, tak jsem si řekl že to dneska přehodím. Takže řetězovka za nějakých 1200 a brzdový desti

Vloženo: 29.05.2012
    Uskutečněno: 17.05.2012
  • 23.4.2012

Dnes jsem ji po náročným dnu zas vytáhl (náročnej kvůli tomu, že jsem ráno dělal přímačky na střední...). Od minula jsem stihl vyměnit olej a brzdovou kapalinu. I když ta kapalina to byl teda boj... vůbec mi to nešlo odv

Vloženo: 23.04.2012
    Uskutečněno: 23.04.2012