Kymco Stryker 125 (2002)

Vlastník Jendik01
Vloženo 5.11.2018
Aktualizováno 5.11.2018

Cestovní endurko 125ccm co vypadá jak velká motorka a docela pohodlné
Motorka vhodná jak do města, na menší cestovaní tak pro každodenní ježdění
Zvládá i lehčí terén

Honda CLR 125: důvod neuveden
Honda XL 125V Varadero: Nesehnal jsem v slušném stavu do 30 000,-
MZ 125 SM: Nedostupnost dílů
Yamaha YBR 125: Dělal jsem na ní autoškolu, dost se mi líbila, ale skoro to nejelo :D

První dojmy - dobře ovladatelná, pohodlná, slu šná akcelerace na 125ccm 4t Enduro

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky ideální volba, ale takřka nesehnatelné plasty a nové dle mého předražené, takže lepší nepadat :D

Doplňky na motorce - Do budoucna plánuji:
jiný výfuk (Pro lepší zvuk)
přídavné světla (Za tmy se s tím jede opravdu blbě :D )
Kufr (Malý kastlík, do kterého se vejde max lékarnička a vesta je fakt ubohý..)

Vlastně jsem o této motoce ani nevěděl, našel jsem ji na inzerci za slušnou cenu, jel se na ní podívat a nakonec i koupil.. Koupě i přes jisté nedostatky nelituji...
Maximální rychlost: 115-125km/h (16z kolečko vepředu)
Ideální cestovní rychlost: 80-85km/h
Spotřeba: 2,4l/100km
Pravidelná údržba: Výměna oleje po 5000km, mazaní případně dopnutí řetězu po cca. 400km, po sezoně čištění karburátoru

Moto jsem koupil v Srpnu 2018 najel cca. 1200km a bohužel se potkal motor (rozbil se napínák rozvodového řetězu) v tu dobu moto měla najeto cca. 19tkm (Ikdyž tomu moc nevěřím..), Chtěl jsem motor opravit ale ceny dílů co jsem potřeboval mě odradily (Hlava, válec, píst, rozvody, těsnění..) Koupil jsem tedy jiný motor z Kymco Pulsar 125 L (motor je úplně stejný jako původní jen v černé barvě) který měl najeto 16000km, s tímto motorem mám 4500km bez nejmenšího problému a doufám že to tak i nadále vydrží :D Nyní přes zimu, chci měnit pneu, zrepasovat přední tlumiče a dát novou baterii, pak bude vše technicky vše v pořádku, to že jsou horší plasty neřeším..
V létě chci i s tímto strojem podniknout nějakou delší cestu

Nedostatky:
Při jízdě se spolujezdcem 80kg+ špatně ovladatelná
Zadní bubnová brzdy
občas se hůř hledá NEUTRAL

Jendik01
Jendik01 napsal 05.11.18 v 20:33

no, ty plasty jsou zblízka docela katastrofa :D ale zatím to neřeším, až bude vše 100% fungovat tak se možná vrhnu i na vzhled..
Děkuji

Targus
Targus napsal 05.11.18 v 20:31 9b.

Nevypadá zas tak špatně.
Ať ti spolehlivě složí.