Kymco Stryker 125 (2002)

Vlastník bukacekdaniel
Vloženo 8.4.2012
Aktualizováno 30.6.2018

Vloženo: 04.07.2012, Uskutečněno: 04.07.2012, Zhlédnuto: 14x

tak jsem se rozhodl že hodím strajkra do novýho kabátu... takže kola a rám měl bejt černej mat a plasty bílý... bohužel nějakej mistr lakýrnickej tu černou pos**al, takže je to lesklý...no co se dá dělat, přebrušovat to už nebudu =)... kola už sou hotový ( a že to dalo práce, pískovat s cca 1,5 Kg písku 2 kola...)...plasty svařený a rám po dnešku už obroušenej...jde to pomalu, ale výsledek snad bude stát zato =)... zítra se snad začne lakovat

• Opravy

Tak po delší době píšu průběh oprav... Plasty jsou momentálně pryč (svařují se), nechávám si udělat nový tlumič výfuku...Zadní tlumič se upravuje (dovaření šroubu na předpětí pružiny). Z karburátoru vyhozen šroub omez

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 10.03.2013
  • a je to tady...

jednou to přijít muselo... Položil jsem. Z takřka nulový rychlosti ( něco pod 20 km/h)... A jak se mi to povedlo? podjel mi předek na štěrku. Já mám jen pár odřenin a něco s kolenem. Motorka to odnesla víc - celej levej

Typ: Havárie
    Vloženo: 19.08.2012
    Uskutečněno: 19.08.2012
  • Co zbylo po dnešku?

Takže tady hodím jenom pár fotek jak celá motorka vypadá =) krom motoru je to celý rozebraný do šroubku... jednu výhodu to má - celá motorka se teď dá celkem pohodlně naskládat skoro kamkoliv... (toho mita v pozadí si ne

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.07.2012