Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník Evič
Vloženo 22.3.2012
Aktualizováno 12.4.2012

Yamaha YBR 125, stříbrné barvy, ve velmi dobrém stavu. S pár nedostatky po menších kolizích. (jako je položení motorky) To znamená slabě poškrábaná nádrž a zrcátko.

S touto motorkou mám zatím samé dobré zkušenosti. Jedná se o velmi spolehlivou a výkonnou motorku. Na silniční vyjížďky ideální. Jediná má kolize s touto motorkou byl smyk na šterku. Velmi dobrá pro začínající motorkáře, jako jsem já. Dobře ovladatelná.

Kinslayer
Kinslayer napsal 04.07.12 v 21:29

No je pravda že nemám zrovna dva metry a tak to byla docela jasná volba seděl jsem i na varaderu a připadal jsem si jak malý dítě... xD :)

Evič
Evič napsal 04.07.12 v 20:01

Každý podle svého vskusu . A přesně jak říkáš ty, taky bych na ni nedala dopustit. Myslím, že to je dost univerzální motorka. Jak pro holky tak pro kluky. Je pravda, že pro holky je vhodná z toho důvodu že je lehká a dobře ovladatelná. I tobě přeju hodně km a hlavně bez nehod .

Kinslayer
Kinslayer napsal 04.07.12 v 19:42

Rád vidím holky na Ybr... zrovna včera se mi takoví dva parchanti na Benzině smáli že je to motorka pro holky...xD stejně na ni nedám dopustit. Ať vám to jezdí :)

Evič
Evič napsal 23.03.12 v 10:54

Jj stroj je to super. Po dlouhé době a vydělávání po brigádách jsem si splnila svůj sen a koupila si ji . Taky doufám že spolu najedeme mnoho kiláků :D teď v létě plánujeme Brno. :D

deadchopper
deadchopper napsal 23.03.12 v 06:47

Parádní stroj hodně pohodičky na cestách