Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník Timi_2
Vloženo 15.3.2012
Aktualizováno 30.11.2014

I přes to, co se o dvou kolech říká, nikdy mě pokušení, oblíct se do kůže, zaklapnout plexi a otočit plynem, nepřestane lákat...

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Zkušenosti s prodejcem jsou velmi kladný, mám odtud dvě motorky a jsem naprosto spokojenej.. s chlapama je dobrá domluva, takže vřele doporučuju ;)

Honda CB 600F Hornet: Větší počet najetých km než u Suzuki GSR.

První dojmy - Ještě nedávno jsem říkal, že bych do čtyřválce nikdy nešel.. ten zvuk není nic pro mě.. ale jak jsem na ní sednul, řídítka přirostly k rukám, nad hlavou se mi rozsvítilo světlo svatý, řeklo mi: "Tu musíš mít!"... V tej chvíli jsem si uvědomil, že už není cesty zpět..

Motorku bych doporučil pro - GSR je tak univerzální, že si na něm užije, jak holka, tak kluk a stejně tak začátečník i pokročilej jezdec :)

Doplňky na motorce - Výfuky - Ixil, Padáky - ProoBikes, Zrcátka - Ferrara, Kryt chladiče - Tahokov, X-TRE powerbox, Páčky - Vicma, Řetězovka EK O-kroužek

Kupovaná v Češnovickým bazaru motospeed.cz, po prvním majiteli z Itálie, kterej jezdil očividně jen kochačku a krajinky.

Po dovozu domů jsem si na ní moc neužil, v papírech má 72kw, takže si ještě pár dní počkám na povolení v podobě papírů.
I přes to se vrhnu na nějaký změny:
Za prvý: odstranit tu hrůzu pod zadkem, kterej Japonci říkají vejfuk a nahodit tam něco laděnýho, s pokud možno, hlubším zvukem.
Zatím nic moc dalšího nevymyslim, takže až se seznamíme víc, doplním další info.
Každopádně, při zkušebním ježdění kolem vesnice jsem o to víc zvědavější, jak se předvede naostro :)

---
Jak jsem slíbil, pokračuju v deníku:
IXILy prišly a po chvíli jsou konečně nahozený.. >>

---

Dostal jsem se k tomu, abych vyfotil nový titanový padáky ProoBikes a zrcátka do řídítek FERRARA ..

S těmahle zrcátkama jsem celkem spokojenej.. je v nich vidět o 90% líp, než v originálech, netřesou se tolik a navíc, dodávají Sůze stylovější vzhled ;) >>

---

Další úprava - jelikož mi chladič přišel dost nekrytej vůči hmyzákům a sem tam nějakým nemilosrdným kamenům, dostal tento obleček - Tahokov >>

---

Začala zima a já se rozhod pro další estetický úpravy - tentokrát světel.
První na řadu přišly parkovačky, ty dvě malý mrchy vypadaly trochu jinak, než si mé náročné oko představuje, takže to dopadlo takhle >>

Před:

A po:

Pak ješte LED-36x blinkry + LED přerusovač + mám už nějakou dobu koupenou hlavní žárovku OSRAM COOL BLUE Intense H4.
Nyní Sůze nekazí sladěnej vzhled žádný oranžový, nebo žlutý barvy >>

---

Je čas trochu poladit výkon a jízdní vlastnosti mašiny:
Prvně je tu K&N vzduchovej filtr + přišla nová řetězovka od EK >>

---

Jelikož mi nevyhovovaly originál páčky, nastala změna a to Racing páčky Vicma, který jsou z duralu, s funkcí zlamování a navíc vypadají skvěle >>

Denyas
Denyas napsal 24.02.15 v 20:32 10b.

Jasných desať bodouv! Za fotky, za styl a za sladění oblečení, doplnky a tak všeho! Ať slouží!

context
context napsal 26.05.14 v 11:52 10b.

pěkná, tak ať slouží a přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Jurasson
Jurasson napsal 03.12.13 v 09:43

Pěkný úpravy

véna
véna napsal 26.09.13 v 07:51 10b.

máš to pěkně sladěný

nondrak8
nondrak8 napsal 02.09.13 v 10:38 10b.

Vymazlená mašina a pěkný fotky z Neznašova Jasných 10b