Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník ma_da
Vloženo 11.3.2012
Aktualizováno 5.5.2012

Virago 125 je pro začátky skvělý strojek. A největší sranda je, že všichni podle vzhledu tipují na silný stroj. Co nemá ve skutečnosti v síle, to dohání naprostou spolehlivostí.

První moto od té doby co jsem před více než 10 lety držel v ruce řidičské oprávnění k řízení těchto strojů. Odjeto za rok více než 2000 kilometrů na kratších i delších trasách v rámci naší krásné země. Sám i ve dvou.
Dá se na ní jezdit i 110 za hodinu i když to jsem zkoušel jen jednou. Při 80 km/h jde o pohodlné svezení. Lehké brumlání při jízdě přes obce a města je pak pohlazení po duši. Ve dvou je trošku pomalejší. Zrychlit ve dvou na uvedených 80 km/h jí chvilku trvá. Ale pak jede jako hodinky.
Výhodou je v podstatě potřeba minimální údržby kromě klasického čištění a leštění chromů. A pokud k tomu přidáte LED podsvětlení na nablýskaný chrom motoru a kol tak jak jsem to udělal, máte úspěch při večerní vyjížďce zaručen.
Pro větší parádu jsem jí přidal ještě brašny a přední rolku. Nechal jsem přeplést výplety kol novými špicemi a přidal pár drobností.
Teď je to prostě fajn kočka pro krátké i dlouhé zážitky na které spočine rádo každé oko.

MrFranklyn
MrFranklyn napsal 14.06.12 v 00:06

Jasných 10b

Krmi
Krmi napsal 02.04.12 v 11:35

Suprová motorka na které si dal její majitel moc záležet a na výsledek radost pohledět jasných 10b a pohodičku v jejím sedle a hodně najetých km měj se chlape

Boža
Boža napsal 13.03.12 v 21:48

Proběhla výměna fotek jsou moc pěkné

harryvt
harryvt napsal 13.03.12 v 07:58

moc pěknej stroj a taky super fotky 10b.

Boža
Boža napsal 12.03.12 v 19:55

Koukám, že máš stroj času, také chci omládnout
Virágo je skvělý chopper kdysi jsem chtěl XV 1100 přeji pohodu na cestách přidávám 10 bodů