Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník PecanB
Vloženo 14.2.2012
Aktualizováno 14.2.2012

Motor o objemu 750 ccm dává Zetku poměrně velký výkon, přitom je tento naháč velmi dobře ovladatelný. Je to kvalitní univerzální stroj pro pohodlné svezení.

Zetko mám asi rok, ale moc jsem toho s ním bohužel nenajezdil, byl jsem totiž v tom nejlepším období mimo republiku...o to víc se těším na další sezónu s ním.
Z toho co jsem s ním zažil, můžu říct, že je to spolehlivý a výborně ovladatelný stroj, ideální na vyblbnutí v zatáčkách, jako každý naháč není dělaný na nějaké extrémní rychlosti na rovinkách, díky malé ochraně proti větru. Ale s tím asi každý kdo si kupuje naháče počítá... Svým způsobem tak trochu zasahuje do obou světů: jak sportovních motorek tak naháčů a to se mi na něm líbí nejvíc. Je silnější než klasické 600stovky, což je taky super vlastnost...
Zetko jsem koupil ve stříbrné barvě s lehce promáčklou nádrží a po dobu co jsem byl pryč, jsem ho nechal přestříkat na tu podle mě nejlepší barvu pro Kawasaki, která tomuto modelu moc sluší - zelenou a přidal jsem nálepky Monster. Moto jsem koupil s laděným výfukem LeoVince, štítem a miniblinkrama a estetičtějším držákem značky. Další úpravy a zkušenosti očekávám již brzy .

PecanB
PecanB napsal 01.04.14 v 17:26

Prodávám kdyby někdo měl zájem..?

lacerta82
lacerta82 napsal 01.04.14 v 17:14 10b.

pěkná mašinka

jiřin...