Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1992)

Vlastník Kropi older
Vloženo 13.11.2005
Aktualizováno 6.2.2008

Superténéré- co chtít víc? Laďák Kropačkovič, otevřené sání, policajt na tlak oleje, padáky, nosič. Koupeno v roce 2000, jednoválec odevzdán mladýmu. Tenkrát měla najeto jenom 11 000, taková leštěnka.

Zkušenosti:
1. Netahat za jedničku na zámkový dlažbě s novejma Metzelerama (hodiny, origoš výfuk K.O.)
2. Řetěz výhradně nýtovanej (ulítlá řetězová spojka ve 150 km/h: převodovka K.O.)
Jinak spokojenost, proti vzduchovému jednoválci je k neutahání, nechá si líbit vysoké cestovní průměry.

Cesty: Cestování po Evropě, každý rok asi týden dovolená v sedle (Slovensko, Rakousko, Itálie,...). Jinak po republice hon na špatný jezdce na superbicích.

Další info: Před suprou jsem jezdil šest let na jednoválci- viz nick Kropi.

majkys
majkys napsal 10.03.09 v 07:31

Super ténerka, 10, a při tom honu na superbajky koukej do zrcátek a nikde se nevymel Ahoj Majk

napsal 18.12.05 v 22:25

Letos jsem si ji vybral pro celý Dakar 06,trochu víc odlehčil a za týden vyrážím.Věřím v Yamahy.

Paja-etv
Paja-etv napsal 27.11.05 v 13:04

zdar. mněl sem taky superténerku. byla dobrá . zbyly mi po ní nějaké díly . orig. výfuk . fungl nový přední blatník , jeden kompletní teleskop a jeden díly . tak kdybys mněl zájem tak se ozvi. <br />

napsal 14.11.05 v 10:53

Výtej v klubu.Máš to pěkné , at ti to jezdí.