Piaggio Beverly 500 (2005)

Vlastník David_D
Vloženo 23.11.2011
Aktualizováno 25.11.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

mikru
mikru napsal 08.08.13 v 21:00

Dobrý připomínky a užitečný informace. Díky.

Myschan
Myschan napsal 24.09.12 v 18:14

Beverlynu jsem měl a řídítka kmitaly taky. I ze sedačky jsem měl tendenci sjíždět, ale stejně na ni v dobrém vzpomínám a dokonce uvažuju, jestli si ji nemám pořídit znovu místo své SH 300. Každopádně díky za dobrou a pravdivou recenzi

wochomurka
wochomurka napsal 27.02.12 v 15:48

S tím předním kastlíkem mám já osobně vevnitř vysoké plastové zarážky, takže mi z nich nic nevypadává. Buď máš model, kde se nemontovaly, nebo ti tam chybí. Já měl s tlumičema zase opačnej problém, byly jako bláto, ale to jsem vyřešil výměnou oleje vepředu a vzadu jsem dal tlumiče Malossi. Jízda je o něčem jiném. Ložisko v krku jsem měnil taky, koupil sjem si celou sadu a vyměnil jsem ho komplet. Přední vidli si můžeš naladit dle libosti, stačí polaborovat s viskozitou a množstním oleje. Po 33000 km byl olej ve vidli úplně hotovej a byla to jen parodie a něco, co se tam kdysi dalo.

Štumby
Štumby napsal 26.11.11 v 22:17

Beverly ma opravdu problém s místem pod sedlem, ale dokáže to vrátit velice slušným motorem. Co se týká sjíždění ze sedačky, postupne jsem si na to zvyknul. Dal jsem na Beverly v kuse cca 600km a nebyl zádný problém. Kmitání řídíte je podle diskuzi na forech problém skoro u všech Beverly.
Každopádně na pět let starým skútru dovezeným z Italie najeto 20000km proste nevěřím. Já to měl úplne stejně najeto kolem 20000km ale ve výsledku je to úplne jedno, protože tento motor při slusne zacházení musí vydržet i 100000km
Každopádně přeji mnoho šťastných km a vždy bezpečně domu!

MimoCZ
MimoCZ napsal 23.11.11 v 19:12

Říká se, že Piaggio je na opravy nejlepší volbou (levné díly). Připadá mi, že Majda byla spíš na cestování a toto je zas vic do města. Mě osobně by se na tento typ provozu líbilo Kymco GT300i, má prý dokonale odpužený podvozek.
Každopádně držím palce s Beverly a těším se na další recenzi