Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník sikula
Vloženo 27.9.2011
Aktualizováno 5.4.2012

Můj miláček - prostě džiksi 750

Dziksi jsem koupil letos v květnu s najetými 7500 km od prvního majitele. Kupovaná nová v ČR se serviskou, manuálama v super stavu, takže nebylo co řešit. Hodinová prohlídka, cash na stůl a jelo se domů.

Prozatím najeto cca 3000 km a mohu říct, že mě nezklamala.
Oproti dřívějším šestkám, které jsem měl (R6 2006, R6 2000, zx6r 98) je znát těch 150 hp, ovladatelnost je stejná jako u poslední R6 (musím tam dát slicky a bude to zase o něčem jiném). Motor je paráda, táhá slušně už od 6-7 tis, tak jako R6 skoro na 10, takže když necháš nízkej kvalt v zatáčce, tak tě slušně vyplivne ven, aniž bys musel kopat dolů. Podvozek je ok, musel jsem ale všechno přitvrdit, brzdy nic moc, (oproti R6 - kde byly panceř. hadice)ale dá se na to zvyknout, půjdou pryč a dám taktéž pancéřky. Ty palivový mapy jsou dle mého názoru k ničemu, když si kupuju bajk, tak přeci kvůli jeho výkonu (a vzhledu). Na A je plnej výkon, na B to tahá jak sportovní 6 (v manuálu píšou, že má jemnější nástup) a C mi příjde jak nějakej bandit.

Celkem dobrá vychytávka je elekt. tlumič řízení (oproti R6 je to znát v místech, kde tancovala z dorazu na doraz) a antihop. spojka, se kterou zadek drží při podřazování na rozdíl od R6, která mi lítal pod zadkem jako čert )

Vzhledově je to naprostá bomba (přední světlo, podsedlovka, blinkry v zrcátkách). Původně jsem chtěl K6-K7, ale pak jsem narazil na tento kus a ta barevná kombinace mě dostala.

Takže malé úpravy pro letošní rok:
uřvaná trubka Jardine GP1 místo vysavače a pancéřové hadice Hel

Kinča
Kinča napsal 22.04.14 v 15:42 10b.

Krása

David.Dr.75
David.Dr.75 napsal 12.03.13 v 17:32 10b.

super stroj

Jacek_18
Jacek_18 napsal 20.01.13 v 19:15 10b.

Náááádherná tak je to za desítku ...

Mysanek
Mysanek napsal 09.07.12 v 22:33