Kawasaki GPZ 500 (1996)

Vlastník numirium
Vloženo 6.9.2011
Aktualizováno 2.12.2012

Prvni masina ve 39 letech :), hned na uvod 500km prevoz po vedlejsich cestach na trase PHA, HK, BRN, opava :) a nezklamala, snad to vydrzi.

První dojmy - První dojmy z jízdy? LOL, bolavá prdel a pocit, že to asi nepřežiju současně s pocitem, že teď konečně má život smysl :). Takže asi tak :). Bóóóže, on ten redakční systém požaduje celé tři řádky jako minimum, to je pěkná konina, jak se s tím poprat jinak, než takto?

Můj milý deníčku ...

2.12.2012 - 65539
680,- za originální plynovou rukojeť od pana Kawasakiho, možná měl v polici ve skladu na Kjůšů poslední kousek a s radostí se ho zbavil :).

Taaak, nová plynová rukojet je na mašině, takže jsme opět pojízdní. Řeknu vám, že když se urve plynové lanko zrovna těsně po předjetí plechového loudala na okruhu, není to nic moc :), vteřinky na vyhodnocení situace a bleskové uklízení se k okraji na mašině, co najednou jede jen na volnoběh, to fakt znovu nemusím.

A je zima, ruce, hlava, nohy, tělo - ok, ale stehna mám po krátkém projetí jako kuře z mražáku v TESCO :). Zazimujem ...

15.7.2012 - 62 628
Nova baterie, YUASA YB14L-A2, stejna jako predesla, lec ... lec nyni startujeme na prvni brnknuti o starter, coz je fakt prijemny pocit :).

11.7.2012 - 62 402
Haleluja, blikame ... AZ-Tuning navstiven, vymenen spinac blinkru za jiny, za 300,- a klid v dusi. Vsak uz mi malem upadly pacinky.

18.6.2012 - 61 394
Mno, už nikdy nezapomenu zamknutá řiditka, když chci vtlačit mašinu do chodby. Velmi elegantně jsem ji položil, takže to máme jeden rozbitý blinkr, pravý. Od té doby už mám natrénováno vjíždění pod plynem a okamžité vypínání motoru v chodbě :). Už abych měl probouránu zeď do dílny.

Mno a před týdnem mi přestaly chodit blinkry, takže mávám rukama jak větrník a moc mě to neba a aby toho nebylo málo, zdá se, že spínací skříňka by také přijala výměnu. Klíček je třeba vždy vyštelovat, aby elektrika ožila a podvakráte se stalo, ze po nastartování po chvíli na stojanu chcípla, prostě spínačka přerušila okruh, což bych asi nerad zažil na silnici.

Jo, a to zrcátko jsem si urval sám, šteloval jsem přiliš velkou silou. Taky pravý. Achjo ...

4.4.2012 - AZ-tuning servis
To máte, nový olej motorový, nový filtr vzduchový, stejně tak olejový, výměna volnoběžky, výměna rozvodového řetězu. cca 10kkc

10.4.2012 - ja vedel, ze je padla, snad nijak moc, ale pravy bok neco rikal o tom, ze se potkal se silnici. Mno, tak ted upadlo prave zrcatko, asi unava materialu, nebo byl lepeny drzak, pravy blinkr za jizdy opustil svou pozici a poroucel se na kabelu pomerne blizko ke kolu. Takze blinkry pryc, pekne ulozit na polici, objednat LED ohebne nalepovaci blinkry a az dokoncim jemnou operaci s vrtanim, vyztuzovanim a lepenim drzaku, tak je flaknu na zrcatka :) a bude ... aspon do technicke, nebo pokecu se zvidavou hlidkou VeBe :)

HloupyHonzaCZ
HloupyHonzaCZ napsal 15.01.13 v 01:00 10b.

Moc krásný deníček i motorka preji mnoho stastnych kilometrů

Milan1963
Milan1963 napsal 10.04.12 v 09:38

P řeju žádné závady a hodně spokojených kilometrů.