KTM Duke 690 R (2011)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

tocik
tocik napsal 12.04.16 v 20:50

Prosim te jen otázku mohu?Take ti motor tak divne chrasti ozyvaji se mi takove kovove zvuky v pravidelnem inervalu je to normalni?Diky

tocik
tocik napsal 15.03.16 v 18:33 10b.

Ahoj, tak jsem si moto poridil také, ale sehnat krasku byl fakt mazec, najeto 7.200km je jich velice malo, svezeni vazne super Mel jsem tri roky HM 1100 fajn moto, ale tohle mi prijde lepsi a hlavne ta vaha uzasna

Figi25
Figi25 napsal 20.09.13 v 12:01 10b.

ahoj moc pěkně napsaná recenze a krásna motorka . Zajímalo by mě srovnaní Monstera 796 a tvojeho Duke. Měl jsem možnost vyzkoušet Monstera a hodně mě ten motor chytl tak pokukují po něm ale i ten Duke mě nějak oslovil, tak bych chtěl vědět co má vetší charizma ? díky jo a jestli můžeš tak tu přidej nějaké nové fotky at se mužem pokochat

Esemtecko
Esemtecko napsal 04.04.13 v 21:55 9b.

krasna prace a super znacka KTM.
Ja jezdim druhou sezonu SMT 990 ABS a tak vim , o cem KTM je.
Tak hodne stastnych km a nekde na videnou.
Koukni na nick DUKER - rodinná sestava

j-marek napsal 07.09.11 v 08:22

To je fakt, nec nafotit musim. Tohle jsem narychlo poridil prvni den po navratu domu a od te doby akorat jezdim a jezdim fotak priste ale beru s sebou

Tech 70 koni plus 70 nm fakt parada je. Od 4 tis. se zacne krasne hrnout dopredu. Jede jako z praku

Janek
Janek napsal 06.09.11 v 17:48

"...jeden hrnek ke štěstí stačí" - krásně řečeno a můžu taky potvrdit.
KTM 690 mě taky moc láká, ale nejsou peníze . Ale chtěl bych ji v Enduru .
Hlavně ať tě dlouho baví . 70Hp a 70Nm v jednoválci musí být při té "muší" váze opravdu zážitek.
Udělej pořádný fotky, k tak dobrýmu profilu se nehodí

j-marek napsal 05.09.11 v 21:30

Díky, právě tam bych se příští rok rád vydal. Zatím mám nalítáno cca tisíc kiláků a jak zjišťuju, nemohl jsem si vybrat lépe. Čtyřválec už nechci ani vidět, jeden hrnek ke štěstí stačí. Přeju hodně šťastných kilometrů, ať se daří

Jacob_M800
Jacob_M800 napsal 04.09.11 v 22:17

Moc zajímavej kousek. Já mám poladěnou 640 a zažil jsem s ní spoustu zážitků, který ti může dát právě jen jednovál. Už jen ten charakter zátahu a zvuk, kterej dokáže udělat. Počkej, jestli tam dáš laďák, to je teprve zvuk
Až dorazíš na Grossglockner, nebo Stelvio, tak zjistíš, co máš

j-marek napsal 03.09.11 v 20:51

Díky,

ta Tvoje hračka vypadá taky parádně, holt Hondička, ta prostě špatná být nemůže, kor v tom super laku

Ninjista
Ninjista napsal 02.09.11 v 20:07

cat-nikita
cat-nikita napsal 02.09.11 v 15:08

Moc hezká hračka

j-marek napsal 02.09.11 v 12:17

Taky jsem se toho jednobuchu bál, má to ale antihopingovou spojku a překvapivě s tím od prvního momentu žádný problém nemám. Je to jako na kole, akorát člověk musí počítat s tím, že ten objem ve válci je prostě velkej a podle toho s tím zacházet. Záludnej ale naštěstí není. Jinak do toho Rakouska to zvládneme určitě i po vlastní ose

Díky a Tobě ať CBFko rovněž slouží

TomCBF1000
TomCBF1000 napsal 02.09.11 v 07:19

no teda hodně odvážná a zajímavá volba motorky z hondy cbf... na jednoválci jsem sice ještě neseděl, ale osobně bych se ho trošku obával ( jen osobně pro moje účely - jinak samozřejmě to je dělaný asi na to hodit tu krasavici na přívěs za káru a hurá do Rakouska na serpentýnky

ať ti jen dobře slouží !!!