Yamaha FJ 1200 (1992)

Vlastník kubik1
Vloženo 25.8.2011
Aktualizováno 26.8.2011

moje další babča FJ 1200,zvětšuju objem :)

Přivezena na objednávku z německa,celkově dobrý stav. Než sem ji zprovoznil musel jsem ale pár věcí udělat. Několik let stála takže byl zarostlej váleček od hyd spojky-tekla-přetěsněno+nová kapalina+nové těsnění nádržky na řidítkách. také nové těsnění nádržky přední brzdy. vyčištění rětězu,krytu a krytky ozub kola. prasklej nosič top case-svařeno hodným spolupracovníkem HYTYCHE :) , prolínal olej pod víkem-kontrola vůle ventilů a výměna těsnění pod víkem+nové gumové špuntíky pod šrouby+nové svíce,nový olej. oprava prasklého klínu kapotáže+zpevnění plechového kozlíku na sytič(ten je vzhledem na odpor bovdenu dost poddimenzovaný)+oprava několika prasklých nebo popraskaných uchytů kapotáže-nic co by bylo vidět ale do budoucna by to byl zdroj problémů. tohle všechno se událo v zimě a ted už jen mažu řetěz,leju benál a jezdim :) oproti XJ900 mé bejvalé jede jako drak. Těch 1200ccm a 16V je znát,výborná ochrana proti větru(mám 185cm) ale nad 130km/h musim lehce zalehnout. moje zatim max je 180-190 pak už se bojim :-/ ale šla by ochotně dál :)
spotřeba tak 6-7 při klidné jízdě do 120km/h při střelbě je to i 9 litříků. jsem moc spokojenej na cestování paráda, je sice těžší ale sedí se na ní celkem nízko a má i níž těžiště než třeba XJ bych řekl.

jaryn21

Dřík
Dřík napsal 21.07.13 v 19:54

Pěknej autobus. :) Zachovalá mašinka, tak ať jezdí

parťákH2
parťákH2 napsal 03.04.13 v 15:16 4b.

líbí se mi jenom ten kufr

TomAviator
TomAviator napsal 03.04.13 v 15:14 10b.

No Vara ta Tvoje bába!!! To je krasavice!!!