Jawa 50/21 Pionýr (1972)

Vlastník Firepilot
Vloženo 6.8.2011
Aktualizováno 25.11.2014

Peklostroj-na naučení si neumim nic lepšího představit.:)

Simson S 51 Elektronik: Dostal jsem fichtla :D

První dojmy - Když kluk dostane první "motorku"?? Tak natěšenej jsem nikdy nebyl:) a ten výkon a ryhlost :) -Ted uz tady budu psat jenom hlouposti abych naplnil limit 3 řádků a mohl jsem to aktalizovat.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny :) jako já

Doplňky na motorce - Nitro, turbodmychadlo, přímé vstřikování

Úplně první motorka. Jednoduchej stroj na naučení se, a vůbec celkovému porozumění jak motor, a všechno funguje. Na naučení základních oprav motocyklů. Po tom co jsem jí dostal jsme vyčistily nádrž a tak měsíc, dva jezdila pak už sem jednou dojel domu chcípl a od té doby nechtěla naskočit. Bylo to jenom vypadlým guferem u klikovky. Nakonec jsme rozdělali celej motor a udělali GO. Pak jsem jí tak půl roku ladil protože se furt něco ničilo :D... Teď už jí věřim a můžu jet i větší dálky bezproblému bez báglu plnýho nářadí. <=(UP:To pro mě před 4 lety bylo asi 30km :D)
UP:V roce 2014 šla do světa (nebylo místo v garáži). Nikdy na ty zážitky s touhle mašinou nezapomenu, enduro dobrý, naked dobrý, ale moped bez papírů?...nepopsatelný. Kdo chce začít na něčem jezdit jednoznačně doporučuji!

MimoCZ
MimoCZ napsal 12.08.11 v 08:48

Na zacatek neni nic lepsiho no a za tu cenu to nema chybu. Kdyz ja vlitnu do diry, tak taky vydavam hrozne zvuky