Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1990)

Vlastník kekoun
Vloženo 10.7.2011
Aktualizováno 10.7.2011

V 47 letech jsem si splnil "sen" a zas na to usednul...Připadám si jako v 18 kdy jsem měl "banána" a byl za něj obrovsky šťastnej...

Dlouho jsem váhal snad i ze zdravotních důvodů zda se mi vůbec ještě poštěstí a budu moci ještě usednout na enduro. Pak jsem začal řešit jaké. Ne nepodstatnou roli hrály i finance a váhal jsem, snad pro svoji výšku mezi Varaderem a Super Tenere 750. Varadero XL 1000 toho s terenem moc společného nemá a tak nakonec padla volba na Tenere. Sehnal jsem poměrně zachovalý kousek roku 1990 kde nebyly nutné větší investice a hlavně jsem si na tom se svou kostrou nepřipadal jak "vosa na bombonu" Po dvaceti letech jsem si zase začal vychutnávat jízdu jak po silnici tak i lesními cestami atd atd. Pocity opravdu skvělé.

poletucha
poletucha napsal 22.01.13 v 22:04 10b.

Posílám 10b . Klasická motka, co umí všechno a doveze tě kam budeš chtít. Přeju hodně šťastných kilometrů . Když ti bude chybět parťák, tak dej vědět.

Tommy_Angelo
Tommy_Angelo napsal 29.10.11 v 17:08

krásná ať slouží pardále .) taky se naní chystám mnoho štastných km!

Jenik789
Jenik789 napsal 05.08.11 v 12:14

dzarmil
dzarmil napsal 24.07.11 v 21:02

Zdravim jizni cechy .Sny se maji plnit .Preji radost z jizdy a mnoho km bez nehod se stastnym navratem domu.10b .

Epidem
Epidem napsal 24.07.11 v 18:24